Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lužická jezera: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lužická jezera

Poslední aktualizace před 7 let
navaranavaraČlen
Přidáno před 11 let
Rádi bychom navštívili okolí lužických jezer. Máte někdo zkušenost, tip na kemp, atd.? Díky za případné informace. Navarovi
looserlooserČlen
Přidáno před 11 let
park. automat tusim 3-5E/den,cyklostezka a stanky okolo celeho jezera,bejvala tam i TOITOIka
http://www.wind.s...-cesta.htm
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 11 let
Jak posílal "looser", tam dám to samé jezero.
V bodě A je camp, nevím co stojí, nebyl jsem v něm. naproti hned marína, kde se dá pujčit lodička i malá plachetnička.
V bodě B je parking na 24 hodin za 7 EUR. Je tam klasické WC jen na noc ho zamykají. Tam to máme vyzkoušené. U tohoto stání je i jakási ZOO myslím s lamama a podobně.
u jiných jezer jsem našel i místa zadarmo, ale spíše na obytku. Jsou i STPL, třeba u Seftenberg See, kde stáli i karavany, ale myslím 10 či 12 EUR. Už si nepamatuji.
Bombíci
Bombici Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Navštívili jsme tuto oblast minulý týden a kemp komfort stál auto a dvě osoby s elektrikou 22 E.

Jinak je tam dost míst na stání okolo a STPL . Hezký zážitek na kolo a brusle.Koupání na krásnejch plážích s pískem a pro lidi a lodí možnost jak plachtit tak i s motorem.Jezera jsou propojena takže na lodi super.Jo a již tam mají i plánka a mapy v češtině.A pro milovníky FKK mnoho příležitostí .

Ahoj Ajfeláci
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
Naproti komfortkempu přes jezero je Familienpark, podobné ceny,podle mne lepší a klidnější kemp.
U něj je STPL pro 4 auta/soupravy do 12m a parkoviště taktéž pro auta i soupravy 5Eu/den.
Jezdíme tam opakovaně každý rok.
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
K
kutil1Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

ajfelaci napsal:

Navštívili jsme tuto oblast minulý týden a kemp komfort stál auto a dvě osoby s elektrikou 22 E.

Jinak je tam dost míst na stání okolo a STPL . Hezký zážitek na kolo a brusle.Koupání na krásnejch plážích s pískem a pro lidi a lodí možnost jak plachtit tak i s motorem.Jezera jsou propojena takže na lodi super.Jo a již tam mají i plánka a mapy v češtině.A pro milovníky FKK mnoho příležitostí .

Ahoj Ajfeláci


Může někdo podrobnější informace pro člun s motorem? Jaké podmínky? Kde je náplavka pro sjezd s přívěsem do vody?
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
Přístav je přímu u Komfort kempu.
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
J
jampaČlen
Přidáno před 11 let
můžeš poslat adresu na kemp Konfort dik
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
http://www.senfte...01414.html

Je to najedné stránce : Komfort kemp, Familien kemp, STPL a Centrum vodních sportů
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
kovomatkovomatČlen
Přidáno před 11 let
Dobré stránky jsou: http://www.lausit...de/cz.html
!c
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 10 let
Pro zájemce posílám mapku jezer
MTSMTSČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

PetrM napsal:

Pro zájemce posílám mapku jezer


Tak mi ji prosím pošli, díky

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
V
AnonymČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, ve čtvrtek 1.5. bychom rádi vyrazili na Lužická jezera. Nikdy jsme tam nebyli, pročítal jsem si tady různé diskuse a padlo rozhodnutí jet někam k Senftenberger See. Je tam několik kempů a zřejmě i spousta STPL, jak jsem se tady dočetl, ale je to opravdu tak? Pokud přijedeme do města a vydáme se poblíž jezera, opravdu narazíme na STPL?
Jedeme dva dospělí, žádné děti, žádná zvířata, chtěli bychom jezdit na kolech, jsme s autem naprosto soběstační, nepotřebujeme tedy kemp (i když rádi třeba vyzkoušíme, co to znamená 5-ti hvězdičkový:)), ale postačuje nám STPL, nebo parkoviště.
Máte tedy někdo vyzkoušená, třeba i oblíbená klidná a také bezpečná místa v této lokalitě? A ještě malý dotaz, jedeme po čarodějnicích od Trutnova, přes Královec a Polsko, nevíte, zdali je v polsku dálnice A4 od města Legnica na západ zpoplatněná?
Mimochodem, pokud by někdo plánoval podobný výlet, rádi se přidáme!)
Děkuji, Vašek a Romča
HoralHoralČlen
Přidáno před 10 let
STLP je primo u parkoviste na kraji Seft...(u krasne roubene restaurace)...z TU je dobra cesta pouze tam, protoze v PL je pouze dobra dalnice ve smeru na D..opacne je panelka s caravanem a nebo OA, skoro nesjizdna... Poplatek se v PL v danem smeru neplati... zpatky do TU je lepsi jet pres Zittau, Liberec
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, jsou zde u různé tipy a souřadnice. Já jet, jak píšeš, tak se neženu k Seftenberg see, ale říznu to někam blíž, třeba Berwalder see a tam to píchnu na STPL, nebo někde na parking a na parkoviště dojedu až bude třeba. To jen rada. My stáli např. v Uhystu za 7 EUR na 24 hodin. Chce to mít sebou drobné do uaotmatu, papírovky nebral a kartu taky ne. Souřadnice 51°22'21.0"N 14°30'38.7"E
U Seftenberg see jsme stáli také na STPL, je jich tam víc a cena je vyšší než u Berwalder see, myslím že 12 EUR. Souřadnice51°30'43.8"N 14°01'29.1"E
Pak tu někdo psal tip v soukromí STPL za 5 EUR, souřadnice 51°29´29"N/13°56´55"E.
Taky se dá stát i u menších jezer, zde je mapa, koukni na to. http://www.lausitzerseenland.de/visio...a_mapa.pdf Možností je hodně, jen si vybrat. U menších jezer jsem nestál přes noc, jen jsem tam zachytil jedno parkoviště bez placení, ale nevím přesně kde, dle mé galerie asi u Scheibe see 51°26'25.1"N 14°19'12.6"E. Když to vyzkoušíš, dej vědět. Z druhé strany stáli i na divoko kousek od břehu. Opě to mám ve fotogalerii. Projet se to dá pak kolem třeba dvou jezer.
Bombíci
L
LubosČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, přesně, jak píšou Bombíci. Pro mě je Bärwalder See srdeční záležitost. Loni jsem byl poprvé a trávil tam několik víkendů. Poslední na konci října a byla to fantazie. Pozor na ty automaty. Nevrací peníze, ale taky nezapočítají více jak 24hod. Jezdím z Vrchlabí na Liberec a Hrádek nad Nisou a paráda, 170km. Taky jsem myslel, že vyjedu tím směrem, ale zatím ještě nevím. Tak hezkou cestu :_
Luboš
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 10 let
Doplňuji dvě místa,
Senftenberger See STPL N51.512273 E14.024505, parkování 5E na den, spaní 11E. V ceně je servis, elektrika, od 8-20CW, sprcha na žetony. Pěkné místo, dětské hřiště, kiosek, restaurace, pláže.(asi jen 20míst, ne karavan)
Geierswalder See N51.495110 E14.134623 kemp, tráva, spousta místa. (Cenu nevím).
http://www.geiers...vaning.php
Na parkovištích které jsem viděl se většinou spát nesmí.
alan2alan2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, někde jsem tu četl, že se tam dá půjčit loďka a projedeš si jezera? Má s tím někdo zkušenosti? U jakého jezera se dá zapůjčit?
Aleš (44), Lenďa (31) a Tomášek (2)
L
LetemsvetemNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

alan2 napsal:

Ahoj, někde jsem tu četl, že se tam dá půjčit loďka a projedeš si jezera? Má s tím někdo zkušenosti? U jakého jezera se dá zapůjčit?


Hafencamp Senftenberger See
alan2alan2Člen
Přidáno před 7 let
Díky a zkušenosti s půjčení loďky (člunu) někdo máte?
Aleš (44), Lenďa (31) a Tomášek (2)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,511 unikátních návštěv | Vygenerované za: 2.78392 sekund | Průměrně za: 2.78392 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB