Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oběd z jedné grandremosky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oběd z jedné grandremosky

Poslední aktualizace před 9 let
MilosMilosNováček
Přidáno před 10 let
Rozčtvrcené kuře,brambory,cibule,mrkev,koření,které má kdo rád.malinko oleje.(nemusí být,kuře má dost mastného ve svojí kůžičce)Zavřeme remosku a cca za 1,5 hod houpání se v křesle máme hotovo.Nabaští se každý.Ten kdo vyznává zdravý trend stravování vybere mrkev kuře bez kůže a kousek brambory,no a ten těžký kalibr si na to může přidat řádně tatarky či jiné pobobné "dobroty"Rychlé,málo práce,dobré a hlavně vím co jím.Přeji dobrou chuť
!@p)
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Milos napsal:

Rozčtvrcené kuře,brambory,cibule,mrkev,koření,které má kdo rád.malinko oleje.(nemusí být,kuře má dost mastného ve svojí kůžičce)Zavřeme remosku a cca za 1,5 hod houpání se v křesle máme hotovo.Nabaští se každý.Ten kdo vyznává zdravý trend stravování vybere mrkev kuře bez kůže a kousek brambory,no a ten těžký kalibr si na to může přidat řádně tatarky či jiné pobobné "dobroty"Rychlé,málo práce,dobré a hlavně vím co jím.Přeji dobrou chuť


Taky jsem objevil kouzlo remosky v karavanu a tady jsem to sepsal http://jirotka.cz/blog/remoska-reviva...al-39.html
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 10 let
Parada remoska ja delam chleba v remosce podle Ladi Hrusky je bezvadny
MilosMilosNováček
Přidáno před 10 let
Taky jsem jednou dělal chleba v remosce,ale neodhadl jsem množství těsta a to těsto mi po chvíli zvedlo tu remosku , nebo pokličku jak to mám říct.Ten smrad Vám nepřeju cítit,ale odřízl jsem to a dopekl a vše se snědlo.Pěkný den .Miloš!j
!@p)
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,uvažuji o koupi remosky a chci se zeptat,když tam dáš dohromady maso,třeba brambory,a zeleninu,není to maso spíš jako uvařené,gumové?
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
Maso bývá šťavnatější a pokud ho necháš navrchu dostane i pěknou a křupavou kůrčičku. Spíš doporučuji z počátku vaření maso zakrýt alobalem, aby se ne pálilo. To samé i při pečení moučných jídel. Remoska je perfektní věc, nízká spotřeba energie a zaručený výsledek. Dokoupil jsem si i nízkou nádobu a je to super. O víkendu na srazu v Třeboni jsem viděl, jak to Andysek dotáhl k dokonalosti, před remosku zapojili časový spínač a odjeli na kolech. Vrátili se a oběd byl hotov.
Upravil Yossarian dne 16.04.2014 15:02, před 10 let
D
dagbartosČlen
Přidáno před 10 let
Ahojda, zajímalo by mě jakou remosku máte. Měla jsem se sklem ve víku a nějak se nedařilo. Dlouhá doba přípravy a spíš dusila, žádná kůrčička nebyla. Díky.
YossarianYossarianČlen
Přidáno před 10 let
Remosku Grand Max s teflonovou nádobou/ větší i menší/. Pravdou je, že maso se dusí i peče současně, pro pečení do křupava je potřeba snížit množství vody, případně prodloužit čas pečení. Dobrou chuť.
andysekandysekČlen
Přidáno před 9 let
Svatá pravda Kelisova.vaříme v remosce pořad.existují i knihy receptu pro vaření v remosce.nejlepší je ale fantazie kuchaře.v remosce se chutě propojí a většinou nic nespali proto n3jelepsi pect maso i přílohu dohromady.
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím, taky jsem si na cesty koupila Remosku, protože jsem odmítla obětovat šuple. Remoska, to co dneska prodávají má příkon, či co to je 600W a utáhnou nám ji v pohodě solárka. Koupila jsem si obě dvě velikosti mísy a veliká spokojenost. Na stránkách Remosky je ke stažení obsáhlá kuchařka se vším možným. Od dortů po masa a tak. Někdy kuchařku využívám... a docela funguje. Jen mi chybí to prosklené okýnko na kontrolu stavu pečení. K tomu prvnímu receptu, ještě používám trochu mléka, když není smetana a je to taky výborný.....

Právě jsem včera dělala mufiny a povedly se..... 35 min pečení.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
které remosky doporučujete.?? výběr je veliký. nikdy by mě nenapadlo, že to jde v karavanu přes měnič použít.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karlos_Brno napsal:

které remosky doporučujete.?? výběr je veliký. nikdy by mě nenapadlo, že to jde v karavanu přes měnič použít.


Klasiku "Remosku"
http://www.remosk...
http://www.levnee...a&ra=4
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

bydlikemevropou napsal:

Zdravím, taky jsem si na cesty koupila Remosku, protože jsem odmítla obětovat šuple. Remoska, to co dneska prodávají má příkon, či co to je 600W a utáhnou nám ji v pohodě solárka. Koupila jsem si obě dvě velikosti mísy a veliká spokojenost. Na stránkách Remosky je ke stažení obsáhlá kuchařka se vším možným. Od dortů po masa a tak. Někdy kuchařku využívám... a docela funguje. Jen mi chybí to prosklené okýnko na kontrolu stavu pečení. K tomu prvnímu receptu, ještě používám trochu mléka, když není smetana a je to taky výborný.....

Právě jsem včera dělala mufiny a povedly se..... 35 min pečení.


Prosklené okno byl jeden z mála nedostatků, protože Remoska pekla "díky" tomu oknu pouze po obvodě mísy
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Karlos_Brno napsal:

které remosky doporučujete.?? výběr je veliký. nikdy by mě nenapadlo, že to jde v karavanu přes měnič použít.


když vezmeš tu menší remosku co má 400W bude proud odebíraný měničem cca. 34A tedy za 1/2 hodiny provozu to odebere z baterky 170 Ah i když budeš mít soláry 240 W tak to té baterce dá docela "zabrat" to abys měl baterku alespoň 240 Ah a stejně je to jen tak tak.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let
Cituji:"když vezmeš tu menší remosku co má 400W bude proud odebíraný měničem cca. 34A tedy za 1/2 hodiny provozu to odebere z baterky 170 Ah".

Nějak se mi to nezdá. Jestliže je " proud odebíraný měničem cca. 34A", tak za 1/2 hodiny provozu by to mělo být 34 Ah. Nebo se mýlím? (nejsem elektrikář, tak mě když tak omluvte a poučte. Děkuji.)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Buerstner napsal:

Cituji:"když vezmeš tu menší remosku co má 400W bude proud odebíraný měničem cca. 34A tedy za 1/2 hodiny provozu to odebere z baterky 170 Ah".

Nějak se mi to nezdá. Jestliže je " proud odebíraný měničem cca. 34A", tak za 1/2 hodiny provozu by to mělo být 34 Ah. Nebo se mýlím? (nejsem elektrikář, tak mě když tak omluvte a poučte. Děkuji.)


Máš částečně pravdu, když bude baterie dávat po dobu 1 hodiny 34 A
tak se z ní vybije kapacita 34Ah tedy za 1/2 hodiny je to polovička, a to znamená, že s velkou baterií a výkonem soláru se to provozovat dá.
(ale mně by bylo tý baterky stejně tak nějak líto :) )
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BuerstnerBuerstnerČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Buerstner napsal:

Cituji:"když vezmeš tu menší remosku co má 400W bude proud odebíraný měničem cca. 34A tedy za 1/2 hodiny provozu to odebere z baterky 170 Ah".

Nějak se mi to nezdá. Jestliže je " proud odebíraný měničem cca. 34A", tak za 1/2 hodiny provozu by to mělo být 34 Ah. Nebo se mýlím? (nejsem elektrikář, tak mě když tak omluvte a poučte. Děkuji.)


Opravuji se, mělo by to být za 1/2 hod. 17 Ah. Za hodinu pak 34 Ah.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Buerstner napsal:

Citovat

Buerstner napsal:

Cituji:"když vezmeš tu menší remosku co má 400W bude proud odebíraný měničem cca. 34A tedy za 1/2 hodiny provozu to odebere z baterky 170 Ah".

Nějak se mi to nezdá. Jestliže je " proud odebíraný měničem cca. 34A", tak za 1/2 hodiny provozu by to mělo být 34 Ah. Nebo se mýlím? (nejsem elektrikář, tak mě když tak omluvte a poučte. Děkuji.)


Opravuji se, mělo by to být za 1/2 hod. 17 Ah. Za hodinu pak 34 Ah.

právě a od 17 k 170 je co bys kamenem dohodil :o přece jen bylo dnes zase pěkný vedro :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 9 let
Omlouvám se, 400 W a ne 600W jak jsem uvedla. Nicméně, mě to okýnko vyhovovalo. Aspoň jsem se mohla kouknout jak to uvnitř vypadá, ale souhlasím, prostředek byl vždy jaksi nedopečený. Pokud je plné slunce, tak na solárka skutečně vše upeču od ovocného koláče po pečené maso, šunkafleky, zapečené brambory apd. Bez problémů a ještě máme spoustu proudu na večer.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
Jestli se můžu zeptat, jakou máte nástavbovou baterii (? Ah) a kolik W solární panely ?

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,370 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29448 sekund | Průměrně za: 0.29448 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB