Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tempomat Fiat Ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tempomat Fiat Ducato

Poslední aktualizace před 5 let
kakesacikakesaciČlen
Přidáno před 13 let
Nazdárek.

Zkoušeli jste už někdo dadatečně domontovat tempomat do posledního Ducata ? Koupil jsem auto bez něj a cetovat dál je hrůza :v.

Našel jsem od Waeca - Magic speed MS 900 Montering, máte někdo zkušenost ?

Díky za radu :g
chlap a 3 ženský ( 38, 37, 9 a 6 ), bydlík Chausson Alteo 259
briardbriardČlen
Přidáno před 13 let
Řešil jsem to před 2 lety, lze domontovat originál Fiat + aktivovat softw. v řídící jednotce.
Dělali mi to v servisu Fiat Dojáček. Funguje bez problémů.
PecaPecaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

kakesaci napsal:
Nazdárek.

Zkoušeli jste už někdo dadatečně domontovat tempomat do posledního Ducata ? Koupil jsem auto bez něj a cetovat dál je hrůza :v.

Našel jsem od Waeca - Magic speed MS 900 Montering, máte někdo zkušenost ?

Díky za radu :g


Magic montujeme do nových Fiatů bez problémů. ( Nyní nemám čas ) Zvládneš to v pohodě i sám podle dodaného návodu. Nevýhdou je ta jejich páčka co k tomu dodávají ( případně placka na palubku ) nelíbí se mi, doporučuji originál, vyjde na stejné peníze a ve Strojservisu ( Praha ) Ti ho namontují skoro na počkání.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
T
tom74Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Peca napsal:

Citovat

kakesaci napsal:
Nazdárek.

Zkoušeli jste už někdo dadatečně domontovat tempomat do posledního Ducata ? Koupil jsem auto bez něj a cetovat dál je hrůza :v.

Našel jsem od Waeca - Magic speed MS 900 Montering, máte někdo zkušenost ?

Díky za radu :g


Magic montujeme do nových Fiatů bez problémů. ( Nyní nemám čas ) Zvládneš to v pohodě i sám podle dodaného návodu. Nevýhdou je ta jejich páčka co k tomu dodávají ( případně placka na palubku ) nelíbí se mi, doporučuji originál, vyjde na stejné peníze a ve Strojservisu ( Praha ) Ti ho namontují skoro na počkání.


nemáte někdo představu, na kolik ten origo domontovat přijde ?
dík
Hana a HonzaHana a HonzaČlen
Přidáno před 11 let
Mně ho domontovávali v Lovosicích fa Finaso pan Černohorský tel. 602409667. Spokojenost, mám ho tam přes rok a bez problémů. Cenu bych snad našel, ale až zítra ve firmě. Dělali mi spoustu věcí, a tak nevím, zda půjde zkompletovat, co k tomu patří. Zkus si tam radši zavolat, mohlo se to změnit.
Honza a Hana
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let
A dokaze nekdo namontovat tempomat i do staryho Ducata 1,9 Td 1998?
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

hasic napsal:

A dokaze nekdo namontovat tempomat i do staryho Ducata 1,9 Td 1998?


Co Ty tam jeste nenacpes... !)
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bazopv-tom napsal:

Citovat

hasic napsal:

A dokaze nekdo namontovat tempomat i do staryho Ducata 1,9 Td 1998?


Co Ty tam jeste nenacpes... !)




Tome, cokoliv je možný, tak to tam prostě nacpu....už jenom ze s portu:D:D:D
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 11 let
.......:g:g:g:g........!!!!!!!PRAVDU MÁŠ!!!!!!!!
...hlavně že se máme....!c
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 11 let
jde to, mam to v ducatu 2,5tdi 1996 Tempomat WAECO MagicSpeed MS50, pripojis to na 12V, na podtlak (posiovac brzd), pokud nemas elektronicky tachometr tak das magneticke cidlo na poloosu a krabicku z ktere leze bovden pripojis na naftove cerpadlo (pridava plyn), dale cidla na brzdu a spojku (aby to vyplo)
remeksonremeksonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

PetrK napsal:

jde to, mam to v ducatu 2,5tdi 1996 Tempomat WAECO MagicSpeed MS50, pripojis to na 12V, na podtlak (posiovac brzd), pokud nemas elektronicky tachometr tak das magneticke cidlo na poloosu a krabicku z ktere leze bovden pripojis na naftove cerpadlo (pridava plyn), dale cidla na brzdu a spojku (aby to vyplo)


Já bych taky rád tempomat. Mám Ducato 2.5TD r.v.92. Předpokládám správně že to bude podobné. Montuje to někde někdo, či musím sám?
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

remekson napsal:

Citovat

PetrK napsal:

jde to, mam to v ducatu 2,5tdi 1996 Tempomat WAECO MagicSpeed MS50, pripojis to na 12V, na podtlak (posiovac brzd), pokud nemas elektronicky tachometr tak das magneticke cidlo na poloosu a krabicku z ktere leze bovden pripojis na naftove cerpadlo (pridava plyn), dale cidla na brzdu a spojku (aby to vyplo)


Já bych taky rád tempomat. Mám Ducato 2.5TD r.v.92. Předpokládám správně že to bude podobné. Montuje to někde někdo, či musím sám?




WAECO MagicSpeed MS50 se už nedá sehnat, takže smůla. Kdyby přeci jen někdo věděl o možnosti montáže budu rád.
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

hasic napsal:

Citovat

bazopv-tom napsal:

Citovat

hasic napsal:

A dokaze nekdo namontovat tempomat i do staryho Ducata 1,9 Td 1998?


Co Ty tam jeste nenacpes... !)
....
Divím se že ti TOMAŠ neporadil at tam dáš cihlu , ja ji mám vedle pedálu šamotka je lehčí. :D


Tome, cokoliv je možný, tak to tam prostě nacpu....už jenom ze s portu:D:D:D
Žijeme jen jednou.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
A tuší, že u Conrada to mají také.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let





Super, díky. A teď ještě kdopak mě to namontuje? Je tu někdo takový šikovný? :_ Michal
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 11 let
WAECO MagicSpeed MS50 se dá koupit i na www.conrad.cz/reg... k dispozici je i montážní dokumentace na www.produktinfo.c... podle které je montáž poměrně jednoduchá.
Upravil rimidavl dne 16.01.2013 18:13, před 11 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Zdatný člen PetrK ti určitě poradí jak na to. Jinak jsi "šikula" tak to zvládneš možná i sám.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
StandaMStandaMNováček
Přidáno před 11 let
Mám ve svém HYMERU 2,5td r.v.87 tempomat vymontovaný z fiatu marea, ale musel jsem dodělat otáčkoměr. Dal jsem pár magnetů na setrvák a snímač otáček. Tempomat je skvělá věc
hasichasicČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Zdatný člen PetrK ti určitě poradí jak na to. Jinak jsi "šikula" tak to zvládneš možná i sám.





Tak to díky za důvěru, ale do tohodle bych se nepustil. Jsem už domluven s Karlem Prokopem, že mě to do jara udělá. Michal
Ducato Knaus C510 2,8 idTd Michal 46, Péťa 46
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,251 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.36469 sekund | Průměrně za: 0.36469 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB