Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Černá Hora-Jánské Lázně: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Černá Hora-Jánské Lázně

Poslední aktualizace před 5 let
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 11 let
Stání na parkovišti č.3, pár metrů od kabinové lanovky. N50.630300, E015.770158
Bez zázemí. Cena parkoviště 60Kč na 24hod. O lyžování web: http://www.cerna-...php?lang=1
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
PARKOVÁNÍ PRO KARAVANY A OBYTNÉ VOZY NA ODSTAVNÉ PLOŠE POD LESNÍM DOMEM
Parkování 1 den (0.00 - 24.00 hod.) = 70,- Kč
Odběr elektrické energie – 1 den (0.00 – 24.00 hod.) = 100,- Kč
K dispozici WC, sprcha, dětský pult a výlevka
Platba za parkování a odběr elektrické energie u obsluhy parkoviště – kontakt +420 736 751 909

Na parkovišti pod lanovkou je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc. Od hotelu Lesní dům by v sezóně měl jezdit skibus. Sociálky jsou nově zbudované. Sprcha stojí 10 kaček za minutu a teplá voda teče na první dobrou. Nenašel jsem zdroj pitné vody kromě malého kohoutku na toaletě. Správce parkoviště - stellplatzu je sympaťák.
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Díky za info. Takže u hotelu Omnia je už zákaz. Stání je za hotelem Lesní dům? Můžu poprosit o souřadnice, díky.
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vladkamarek napsal:

Díky za info. Takže u hotelu Omnia je už zákaz. Stání je za hotelem Lesní dům? Můžu poprosit o souřadnice, díky.

Jedná se asi o toto parkoviště: https://mapy.cz/s...
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
Přesně tak. Souřadnice: 50.63412N 15.78597E. Více info na www.skiresort.cz
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.
Upravil Majli dne 04.12.2017 21:12, před 6 let
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Místo rád přidám jako STLP
PipPipČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.



Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne :_
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
K
kutil1Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, je škoda, že už to nejde pod stanicí kabinky. Nevíte někdo, jestli to jde s obytkou přes noc na parkovišti kousek dál u lanovky Hofmanky?
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pip napsal:

Citovat

Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.



Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne :_


..."je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc"

No nic ve zlým, !c jen jsem na diskuzním fóru vyjádřil svůj názor. Jinak jistě víš, že je rozdíl mezi zákazem kempování a parkováním. Roztahovat markýzu a grilovat tam určitě nebudu. :_
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.


Byl jsem tam normálním autem tento víkend. Není to dopravními značkami, ale na cedulích upravujících podmínky parkování. Docela výrazný symbol přeškrtnutého přívěsu, výrazný nápis NO CAMPERS, přehlédnout se to nedá. Přes den bylo navíc celé parkoviště zaplněné, takže pochybuji, že by tam strpěli zábor čtyř míst jen obytkou. Možná je tam přes noc klid, každopádně pak ta obytka musí stejně zmizet a přes den by nevyjela.

Ofiko stránky taky odkazují na Lesní dům, tam obytky stály asi dvě co jsem si všimnul - a ostatně stačí jim napsat, odpovídají docela rychle - live@skiresort.cz nebo megaplus@megaplus.cz
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Poslal jsem dotaz na mail:
Dobrý den,
mezi mé velké koníčky patří lyžování a také karavaning, díky těmto zálibám jsem cca před rokem založil stránky ohledně parkování obytných vozů u sjezdovek www.skiing-parkin... Tento druh cestování je stále více oblíbený nejen ve světě ale také u nás. Za rok působení mají stránky cca 65000 návštěv. Vzhledem k tomu že se množí dotazy ohledně možnosti parkování u hotelu Omnia prosím vás o oficiální vyjádření. Do mapy jsem již zadal stání za lesním domem.
Děkuji s pozdravem Marek Kunc

Automatické sloučení 08.12.2017 14:28:
Oficiální vyjádření ski resortu:
Dobrý den pane Kunci,

jediné místo, kde je možné parkovat s karavanem nebo s obytným vozem, je právě plocha za Lesním Domem.
Důvodem je především to, že na tomto místě je zázemí - toalety, sprchy, elektrika, voda.

Prosím tedy, abyste pro SkiResort uváděl jen tuto plochu. Na parkovišti u Omnie není možné parkovat s obytnými vozy a karavany.

díky. Zina Plchová
Upravil vladkamarek dne 08.12.2017 14:28, před 6 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim, minuly vikend jsme byli na parkovisti (ofiko) na kraji Janskych, nevadilo nam to, protoze ja na skialpech a s rodinkou na bezkach hned od auta frrrr prasanekm bud vzhuru nebo pres silnici na louky:

- stali jsme tam 2 auta (kazde na opacne strane parkoviste), v noci nadherny klidek

- trosku problem s naklonem, povrch zmrzly, asfalt, na spalky neslo najet, ale i tak se to dalo. Ovsem pouze v miste kde jsme stali, jinde to bude dost neprijemne

- cely den na parkoviste nesviti slunicko - je porad ve stinu. Alias celkem zima a obzvlaste k veceru a brzy rano dost kosa

- Pri vyjezdu jsme zaplatili jen 100Kc, automat vzal penize a vytiskl nam listek. Ovsem aby se zvedla zavora, musi se prijet az tesne k ni, jinak muzete prikladat listek do aleluja a nic se nestane. Nastesi nam poradili mistni :)

- kousek od parkoviste, cca 5min chuze, jsou termaly. Jsou to lazne, nic moc, tepla jen sprcha, voda melka, pro prcky na blbnuti fajn, ale za tu cenu za vstup no nevim - priste radeji do Jilemnice.

Sakum prdum krasne pocasko, pro nas (skialp a bezky) parada, na lyze podle me dost vopruz se dostat na kabinku.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem, ještě jeden dotaz, jezdí z toho parkoviště nějaký skibus ke kabině nebo jinam na lanovku?
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Ano, zastavka skibusu je hned u zavory, jen netusim jak jezdi
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
CyrdaCyrdaNováček
Přidáno před 6 let
Byl jsem tam v sice v létě, ale stání super, autobus jezdil každých cca 15 minut od Lesního domu.
Vedle parkoviště jsou malé vleky i s lyžařskou školou.
Jinak ani pod lanovkou se nenechá stát ani přes den s obytkou, byl jsem ihned vykázán k Lesnímu domu, že to je jediné místo kde se nechá parkovat s obytňákem.
MaPikMaPikČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme tam tento víkend, cena 140,- Kč z automatu od 17h do 9h ráno (bez elektriky). V 6:15h v neděli ráno začal pracovník sněhovou frézou na traktůrku shrabovat sníh. :o Vzhledem k tomu, že se jedná o jediné parkoviště oficiálně vyhrazené pro obytky to byl celkem "brutus" počin. Randál jako blázen. :( Nedá se komentovat co říkal, když se fréza pokazila p) Opakuji, tma, nedělní ráno, odpočíváte po cestě, lyžovačce, chystáte se na nový den s lyžováním.... Myslel jsem, že se mi to jenom zdá. Jinak super a díky za toto místo. :z
!y
vondrvvondrvNováček
Přidáno před 6 let
Doplním info . Stál jsem na tomto parkovišti po svátcích s karavanem. Platba i s elektrikou (16 A jistič ) 170 kč za den, placeno u obsluhy . Voda jenom z kohoutků u umyvadel, výlevka není . Potvrzuji ranní budíček v 5 ráno po předchozí večerní nadílce sněhu, ale chápu, že parkoviště musí být včas připraveno na příjezd dalších návštěvníků, kteří parkoviště zcela zaplnili už v 10 hod . Skibus funguje bezvadně v několika páteřních linkách barevně od sebe oddělených. Zastávka je hned nad parkovištěm . V praxi vyzkoušena žlutá linka do střediska Svoboda nad Úpou, jezdí opravdu na čas . Pro majitele předohrabů doporučuji příjezd od Svobody nad Úpou .
Vašek+Simča+Klárka+Lukyn+Renault Espace+Knaus Sudwind
MaPikMaPikČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme teď mezi svátky zde http://en.hotel-r....at/_5.htm a na rozdíl od Jánských Lázní, kde uklízí sníh v 6:15 hod ráno "hlučnou" malou sněhovou frézou :o :o, kterou donutí všechny aktuální nocležníky k předčasnému "budíčku" , v Rakousku uklízí sníh až v 8h ráno podstatně tišším traktorem s velkou radlicí 4x rychleji :g Takže se normálně vyspíte :l a jdete čerství lyžovat :z Jak to, že to v Rakousku jde a u nás ne?

Pracovník JL za to asi nemůže, pravděpodobně dělá jen to, co má a s frézou, kterou má. Ale jeho šéfové by se mohli inspirovat tam, kde to funguje :D
!y
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

MaPik napsal:

Byli jsme teď mezi svátky zde http://en.hotel-r....at/_5.htm a na rozdíl od Jánských Lázní, kde uklízí sníh v 6:15 hod ráno "hlučnou" malou sněhovou frézou :o :o, kterou donutí všechny aktuální nocležníky k předčasnému "budíčku" , v Rakousku uklízí sníh až v 8h ráno podstatně tišším traktorem s velkou radlicí 4x rychleji :g Takže se normálně vyspíte :l a jdete čerství lyžovat :z Jak to, že to v Rakousku jde a u nás ne?

Pracovník JL za to asi nemůže, pravděpodobně dělá jen to, co má a s frézou, kterou má. Ale jeho šéfové by se mohli inspirovat tam, kde to funguje :D

Přijde mi docela nefér to srovnávat, je to o penězích, tady platíš 140 noc a tam?
Spíš bych ocenil že to provozují.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Coralek, PetrM, Pip, vladkamarek, Marlo, Majli, kutil1, MaPik, Cyrda, upman, mstr, Pavel S, vondrv, traktorista2, hugo 007

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,003 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25429 sekund | Průměrně za: 0.25429 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB