Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 speciální obytný automobil: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

speciální obytný automobil

Poslední aktualizace před 6 let
K
KristofaciČlen
Přidáno před 11 let
Tak jsem byl dnes na technické prohlídce s naším integrovaným Dethleffsem. Byl jsem velmi překvapen, když mi technik oznámil, že mám ve velkém TP napsáno "speciální obytné" a to prý znamená povinnou technickou prohlídku každý rok. Tak nevím, prohlídku jsem u tohoto konkrétního mechanika dělal už 2x a vždy bez problému. Pravda je, že v TP má každé obytné auto psáno něco jiného. Co s tím?:x

Automatické sloučení 20.03.2013 18:59:
Ještě pro upřesnění. Vozidlo bylo dovezeno, zakoupeno a přihlášeno v ČR zastoupením firmy Dethleffs, Kov Velim.
Upravil Kristofaci dne 20.03.2013 19:00, před 11 let
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let
No je fakt ze kdyz je v TP "specialni obytny", tak je STK myslim rocne.. ale co s tim... to nevim :x
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
Odjakživa to bylo bud nákladní nad 3.5t - každý rok, vše ostatní pod 3.5 je jako osobní . Pojem speciální vozidlo ve vyhlášce je ,ale že by to mělo vliv na STK ? zrovna to tvoje nebo moje v čem se liší. To je zase nějaká novinka to máš ale smůlu vezmi zmizík a vymaž to .:o
Žijeme jen jednou.
mbmbČlen
Přidáno před 11 let
Od loňského roku se STK dělá podle nového nařízení a to je asi to, že to dříve šlo po dvou letech. Více zkusím zjistit zítra...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
artoartoČlen
Přidáno před 11 let
Řešení asi je: odstěhovat se z tohoto Kocourkova.
Mám to samé, speciál, KovoVelím. Emisní kontrolu odmítli udělat ve třech stanicích.
Důvod: V techničáku v kolonce – Tování značka – Niesmann + Bischoff
Nemají na to tabulky. Emise asi ovlivňuje nábytek a né motor Fiat. do 3,5t

Emise – u soukroníka, auto ani neviděl, speciál vyřešen v kanálu na STK.
Asi tak, speciál-korupce.
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let
mb: Nevim nevim, podle diskuze na avia clubu se pro vozidlo - specialni obytne dela STK kazdy rok. A diskuze je z r. 2011
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

arto napsal:

Řešení asi je: odstěhovat se z tohoto Kocourkova.
Mám to samé, speciál, KovoVelím. Emisní kontrolu odmítli udělat ve třech stanicích.
Důvod: V techničáku v kolonce – Tování značka – Niesmann + Bischoff
Nemají na to tabulky. Emise asi ovlivňuje nábytek a né motor Fiat. do 3,5t.


Nabytek urcite emise neovlivni, ale varic urcite! Zalezi jestli budete k obedu smazit rizky nebo jen varit vodu na spagety :D
Me uz v teto zemi neprekvapi nic....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
poldajČlen
Přidáno před 11 let
No tak to jste mě dostali tak,že jsem se šel podívat jak jsem si to přihlásil.
Uf jsem si oddechl,ještě že mi to nedělali ve Velimi....
artoartoČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MildaPro napsal:

mb: Nevim nevim, podle diskuze na avia clubu se pro vozidlo - specialni obytne dela STK kazdy rok. A diskuze je z r. 2011


Mé "dítě" Avii special jsem prodal také proto, že už těžko každý rok procházela emisema, nebyl to furgon, tak měla nad 3,5 t, tak každý rok.
dnes mám speciál r.v.2006 do 3,5 t emisema od loňska neprojdu a to každý rok. zlatá Avka.
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

arto napsal:

Citovat

MildaPro napsal:

mb: Nevim nevim, podle diskuze na avia clubu se pro vozidlo - specialni obytne dela STK kazdy rok. A diskuze je z r. 2011


Mé "dítě" Avii special jsem prodal také proto, že už těžko každý rok procházela emisema, nebyl to furgon, tak měla nad 3,5 t, tak každý rok.
dnes mám speciál r.v.2006 do 3,5 t emisema od loňska neprojdu a to každý rok. zlatá Avka.


bordel nad bordel, to je teda fakt
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 11 let
Podle přiložené tabulky je lhůta pro speciální automobily opravdu jeden rok a je jedno zda je kategorie M1 nebo N1. A aby to bylo složitější je to takto: osobní automobil speciální - 2 roky, speciální automobil osobní 1 rok. To znamená lhůtu jeden rok pokud je slovo SPECIÁLNÍ na začátku. Stejně je to u vozidel nákladních.
Upravil kaktus dne 20.03.2013 20:49, před 11 let
kaktus Připojili následující soubor:
11-11_lhuty_tp.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 638 stažení]
K
KristofaciČlen
Přidáno před 11 let
To celkem chápu. Jen nevím, co je na mém autě speciálního. Asi budu muset napsat do Velimi. Problém je, že je to zapsáno i v ZTP.:@
A pro zajímavost v malém TP mám psáno "osobní automobil".
Upravil Kristofaci dne 20.03.2013 20:55, před 11 let
P
poldajČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Kristofaci napsal:

To celkem chápu. Jen nevím, co je na mém autě speciálního. Asi budu muset napsat do Velimi. Problém je, že je to zapsáno i v ZTP.:@
A pro zajímavost v malém TP mám psáno "osobní automobil".

Já mám napsáno osobní automobil obytný....

Jinak taky Dethleffs...ale polointegra.Jak se to člověče může nějak lišit tak moc když základ je v podstatě stejný?
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 11 let
Taky tam mam: osobní automobil
a řádek pod tím: obytný

je to úplně jedno, co tam ňákej jouda napíše, ty auta jsou pořád stejný, je to jen byrokracie
D
DupyČlen
Přidáno před 11 let
Kategorie "speciální obytný automobil" opravdu každý rok na STK, jinak tato kategorie vznikla kvůli odpočtu DPH, jinak do roku 2009 nešlo odečíst DPH.
DaLiDaLiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

Odjakživa to bylo bud nákladní nad 3.5t - každý rok, vše ostatní pod 3.5 je jako osobní . Pojem speciální vozidlo ve vyhlášce je ,ale že by to mělo vliv na STK ? zrovna to tvoje nebo moje v čem se liší. To je zase nějaká novinka to máš ale smůlu vezmi zmizík a vymaž to .Shock


Váha (pod 3,5 / nad 3,5 tuny) nemá s dělením na osobní a nákladní auta nic společného. I s váhou 9 tun jsem M1 (co taky jiného, když auto není ani pro přepravu nákladu, ani pro hromadnou dopravu osob) a STK mám tím pádem 4/2/2...
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MildaPro napsal:

mb: Nevim nevim, podle diskuze na avia clubu se pro vozidlo - specialni obytne dela STK kazdy rok. A diskuze je z r. 2011



Ahoj,
jak píše Dupy, je to kvůli DPH...jen by mně zajímalo, zda všichni ( kdo mají v TP ,,speciální") to mají jako odpočet DPH. Zda úředníci někde neudělali chybu...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Proč ? Proč ? Odpověď najdeš tady:

http://www.youtub..._Z8GtqPc9s


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Já když jsem šel s karavanem před přihlášením na evidenčku, tak mě taky technik na STK celkem vylekal když mě řekl že mám ve velkým techničáku napsáno Speciální přívěs obytný. A že to bude technická každý rok
Ale v další kolonce mám kategorii O2 a tak je to po dvou letech.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 11 let
od kdy to plati?

prilozeny dopis co tu nekdo daval od dekry je z dubna 2011. Ja mam N1 specialni automobil obytny, technickou jsem delal cervenec 2012 a dostal jsem ji na 2 roky...

nebo to zalezi jak ktere STK?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,468 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21576 sekund | Průměrně za: 0.21576 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB