Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde jste kdo ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde jste kdo ?

Poslední aktualizace před 4 roky
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Nase cundrbedna uz zase netrpelive vrti vyfukem a ceka az vyjede . At jste kdekokoliv napiste kde, jaky je tam pocasi a co poznavate. Hlavne si uzivejte:_
L
lada721Člen
Přidáno před 10 let
Jsem doma, svítí slunko a poznávám, že je horko.:D:_
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
jsem doma a asi utery do Holandsko pro nahradne dily...Tady je uz 22:42 vecer :D
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
ropropČlen
Přidáno před 10 let
Dnes Parga, přejizdime do okolí Prevezy, slunko pálí,pláže a moře nádherné. Poznáváme řeckou kuchyň, zelenina a ovoce nemá chybu, červené víno levnější a chutnějši než u nás. Jsme poprvé v Řecku a došli jsem jsme k zavěru, že to je jediné, co se tady dá provozovat. Tak alespoň měníme pláže a učíme se nudit. Ale mladí členové posádky si to chválí.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 10 let
Mont st Michel - Bohužel se po třech týdnech v Bretani a Normandii otáčíme k domovu
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Rop:
Konecne pozitivni zpravy z naseho oblibeneho Recka:^

Tomkop:
A verte ze po teto krasne casti Francie budete smutnit :_
badbadČlen
Přidáno před 10 let
Ahojky jsem na Istrii kemp Solaris pohoda teplo super.
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 10 let
Zatím doma, ale chystáme naše "srdeční" HR letos dokonce na 3 týdny. Rádi bychom sice o weekendu Šumavu, nebo při horším počasí Třeboň, ale to ještě uvidíme. Mirek
honza 10honza 10Člen
Přidáno před 10 let
Jelikoz mě zase zrušili dovolenou tak sedim doma a tiše závidím . Další pokus je 28.7. tak uvidím .Chtěl bych jet do Itálie s novým bydlíkem .Ahoj a šťastnou cestu. Honza
Honza+Ladena+Kia
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let
Jelikož jsem prodal mého miláčka, tak doma a bude to tak asi až do příští sezóny, letos nebude už bůbec čas, což mi pěkně štve.......................
p)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 10 let
Už nejsem, před pár hoďkama jsem přijel od Lužických jezer a hor.
Včera večer začalo pršet a do rána nepřestalo a ani nevypadalo, že přestane. Stejně byl plánován návrat, Tak co.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
S
SeberapČlen
Přidáno před 10 let
Cauves jsme v Černé Hoře konkrétně Bar-Utjeha kemp Utjeha (sousedí s kempem Oliva) už 3 den je hnusně a nedá se koupat včera jsme byli ve městě Skhoder (Albanie) nádherné město co se týká přírody a památek ale jinak děs běs všude přítomná špína ...
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj. Na Stellplatzu Rozkoš. Je tu větrno a střídavě slunko a oblačno, ale paráda. Před chvílí jsme přijeli a už si lebedíme... :D
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 10 let
Již zpět doma po weekendu v autokempu Třeboň. Počasí i kapří hranolky bez chyby. Dopravní zácpy kolem Benešova- v pátek i v neděli hodina v koloně. Mirek
T
tikberČlen
Přidáno před 10 let
Maďarsko, termály Lipót. Počasí slušné, vhodné pro teplou vodu i na koupání v bazénech. Prostředí termálů i kemp super. Není přelidněno. Doporučujeme, vhodné i pro zabavení dětí ( tobogány, zážitkové bazény). L + V.
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let
Termály Lipot ještě neznáme. Vypadá to zajímavě a je to nedaleko od hranic. Kemp sousedí přímo s areálem termálů? Kolik jste prosím tě platili v kempu?
T
tikberČlen
Přidáno před 10 let
Termály Lipót - za karavan, 2 dospělé osoby, elektrika a celodenní vstup do lázní v přepočtu asi 785,- Kč/den. Kemp je nový, oplocený, všechno na čipy, sociálky čisté. Všude stromy jak v kempu tak i termálech. Kemp sousedí přímo s termály, vstup brankou na čip. Nám se moc líbí, před měsícem jsme zkusili a už jsme tu znovu.
Upravil tikber dne 14.07.2014 10:44, před 10 let
jmesserjmesserČlen
Přidáno před 10 let
Teď už zase doma, tedy v práci.... Ale víkend s šestnácti přáteli - karavanysty a cyklisty v kempíku sk Liběchov, auto, karavan = 80 + 30 kč, nic víc.... neuvěřitelné......
Okolí pro kola jako stvořené. voda přišla až při balení domů.
Jirka 60 a Stáňa49, Octavia 2,0 TDi-LK kombi a Eifelland 350 HK
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

tikber napsal:

Termály Lipót - za karavan, 2 dospělé osoby, elektrika a celodenní vstup do lázní v přepočtu asi 785,- Kč/den. Kemp je nový, oplocený, všechno na čipy, sociálky čisté. Všude stromy jak v kempu tak i termálech. Kemp sousedí přímo s termály, vstup brankou na čip. Nám se moc líbí, před měsícem jsme zkusili a už jsme tu znovu.


Děkuji za informaci, to jsem chtěl vědět.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj vespolek.
Zitra odpoledne vyrazim s rodinkou na 12 dnu do Ita ( www.rosapineta.it )
Tak kdyby mel nekdo cestu a nemel jeste cil a chtel se stavit na pivku tak nas tam stoprocentne najde. Prikladam mapku kempu kde jsme kazdej rok zakempovany.

resize.like.cz/images/213_151_77_76_19-07-14-02-32-20_1405773140image.jpg
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,544 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26975 sekund | Průměrně za: 0.26975 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB