Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pomoc na ceste: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pomoc na ceste

Poslední aktualizace před 7 let
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Omlouvam se pokud zakladam jiz existujici tema, ale nejsou tady podminky to hledat. Jsem na cestach. Vcera mi dosla plynova lahev. Po vymene hlasi kotel poruchu. Regulator je namrzly a pri odpojovani je hadice mezi nim a lahvi podtlakem. Pravdepodobne zamrza. Je ale jen 5 pod. Kdyz dam treti lahev, vse jede OK. Myslite, ze muze byt preplnena a pomohlo by odfouknuti. Vsechny lahve origo primagas. Popsany stejne. Dik moc. Milan

Automatické sloučení 03.01.2017 08:38:
Nebo jina dobra rada? Dik
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 03.01.2017 08:38, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Vypadá to jako lahev pro VZV. Zkus ji "odfouknout" jestli půjde plynná nebo tekutá fáze.
Fun
Smile
misusmisusČlen
Přidáno před 7 let
vypada to jak pise fun, flasky pr VZV davaji plyn jeste v kapalne podobe a ke zplyneni dojde az u motoru !!!
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Panove diky. Vypada to tak. Tak se nam neplanovane krati dovolena. Je to na nastvani. Az spalime tu dobrou, musime domu. Flasky koupeny v prodejne pro karavanisty. Obe popsany naprosto stejne. Jedna OK, druha spatna. Milan

Automatické sloučení 03.01.2017 17:45:
Panove diky. Vypada to tak. Tak se nam neplanovane krati dovolena. Je to na nastvani. Az spalime tu dobrou, musime domu. Flasky koupeny v prodejne pro karavanisty. Obe popsany naprosto stejne. Jedna OK, druha spatna. Milan
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 03.01.2017 17:45, před 7 let
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Ptám se odborníků, nešla by ta flaška nouzově vybrat tak že by se otočila dnem vzhůru. Třeba vedle auta nebo koupit v obi hadičku na plyn v metráži a prodloužit regulátor na dno kastlíku.

Nikoho nenavádím jen se ptám.

Gut
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
A není jen přeplněná???????? Nějak zvážit a pořádně přečíst vše co je na ní vyznačené.

Pokud je to skutečně pro VZV tak otočit vzhůru nohama v případě krize by šlo, otázka jak dlouhá ta trubka je. Nebývá ale ůplně na dno, takže je možné že kapalina chvíli půjde i tak.

Dát regulátor níž než hladina plynu v lahvi je špatně.
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Milane, kdyby jsi byl poblíž La Villa Stern, STLP Odlina. Tam má majitel na zapůjčení italské láhve i s redukcí.
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Mysjím, že máš zamrznutý regulátor a zkus odfouknout bombu, vozíky jezdí na stejný plyn, jen ta bomba tam leží.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

franta 1953 napsal:

Mysjím, že máš zamrznutý regulátor a zkus odfouknout bombu, vozíky jezdí na stejný plyn, jen ta bomba tam leží.



Je to marný, je to marný, je to marný!)
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Chlapi jeste zjednodušil za rady. Tak nejak si tu naši sounáležitost představuje. Pohádat se o rozpočtech v diskusích proč ne. Ale mít spolehlivě, ze v nouzi najdu řadu, to je k nezaplacení. Dodnes jedeme na tu dobrou láhev. Další dva dny jsem vysekl a skončíme do penziónu. Já vím, není to ono, ale přece bezmezné :-). Dávejte si bacha, jakou láhev si přijedete domů. Jeste jednou dik Milan
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Škoda, kde jsi bomby koupil ? Brňáku ?
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Na cejlu. Půjdu jim ji vrátit. Ale jak jsem psal, asi v tom jsou nevinné. Jak ta problémov a, tak i tak bez potíží jsou popsány naprosto stejné.

Automatické sloučení 04.01.2017 17:18:

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Chlapi jeste zjednodušil za rady. Tak nejak si tu naši sounáležitost představuje. Pohádat se o rozpočtech v diskusích proč ne. Ale mít spolehlivě, ze v nouzi najdu řadu, to je k nezaplacení. Dodnes jedeme na tu dobrou láhev. Další dva dny jsem vysekl a skončíme do penziónu. Já vím, není to ono, ale přece bezmezné :-). Dávejte si bacha, jakou láhev si přijedete domů. Jeste jednou dik Milan


Teď koukám co ty automatický opravy provedli s textem...
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Upravil 1jgs - Milan dne 04.01.2017 17:18, před 7 let
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Milane, kde to je to Brno Lont ?
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Píši za Milana. Lont je v hantesu vesnice, takže bydlí na vesnici okolo Brna, a jelikož jsou divočáci tak silně rozmožení, tak to nejde definovat kde. Jednoznačně nejlepší divočák není ten, co dává dobrou noc, ale ten, co je v mražáku !
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Píši za Milana. Lont je v hantesu vesnice, takže bydlí na vesnici okolo Brna, a jelikož jsou divočáci tak silně rozmožení, tak to nejde definovat kde. Jednoznačně nejlepší divočák není ten, co dává dobrou noc, ale ten, co je v mražáku !


Ma pravdu!
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Vasu, máš pravdu , Brno je velké tak toho lontu je víc a ten divočák. Dobrá volba moc, ale mám tam jen srnku.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: 1jgs - Milan, Fun, misus, gut, STMax, upotreblenci, franta 1953, Vlasta1, Vasu

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,283 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21419 sekund | Průměrně za: 0.21419 (0) sekund | Dotazy: 115 | Použitá paměť: 2.08MB/4MB