Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavné nádrže.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavné nádrže.

Poslední aktualizace před 6 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Je nějaká možnost dvou nádrží pod podlahu DUCATO, JUMPER, BOXER L3 od. r.v. 2006 ?
Jedna je běžně v shopech dostupná. Ale druhou možnost jsem nenašel.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
Nechat si udělat na míru, tam, kde vyrábí čističky. Já mám takto udělanou nádrž na wc. Pod autem, na míru a přepouštím do toho kazetu. Přesně jsem jim namaloval co požaduju a stálo to pár korun. A maximálně jsem využil místo, které tam bylo, takže i s rezervou na 2 wc kazety. J.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Hmmm, ale budu muset najít někoho, kdo to opravdu umí. Nechal jsem si ji na míru dělat pod Ducato. A horor. Když jsem ji napouštěl před instalací, tak jen praskala a na snad sto místech stříkala jak z kropáče. Takže jsem kvůli nádrži najezdil 100 km. A čas. Peníze vrátil. A byla to firma co vyrábí čističky.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
karelHkarelHČlen
Přidáno před 7 let
Ono tam zespodu zas tak moc mista neni. Pokud das tu origos, zabere jediny volny misto. Pak tam jsou lanovody, naprava. A tak zbyva misto za napravou. Ale tam mam radeji rezervu
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
pokud jde o délku L3, potom myslím, že je tam místa dost. Pokud chci využít max. místa, mám možnosti mezi příčné výstuhy, které vystupují cca 75mm nad (pod podlahu) a ze stran jsem omezen podélnými výztuhami. Vzniknou mi tak mezi nápravami využitelné dva prostory cca 400x1100mm a dva u zadní nápravy cca 230x1100mm. Další ploch mám obsazené. U všech je potřeba řešit průchod, nebo vykousnutí nádrže na mechanismus ruční brzdy. Výšku nádrže u zadní nápravy mám 240mm (odpadní) a tu ke středu vozidla 200mm. Nejsou to přesně krychle, tvar zohledňuje brzdové trubičky a kabeláž. Odpadní nádrž má cca 57l a na pitnou cca 85 l. Já se rozhodl pro laminování a mám čerstvě udělanou tu odpadní, teď se pouštím do pitné. Je to pracné, ale výsledek OK. Při využití dalších míst by se dal udělat objem cca dvojnásobný. Uvažoval jsem i o svařoveném PP(bazény a jímky), ale kolega co se tím zabývá říkal, že na profi mašině v dílně svařování OK, ale u ručních svářeček by za těsnost nádrže ruku nedal. Pokud by dělali rozměrově a vývody použitelnou, je lepší to asi koupit, dělám to, protože jsem to chtěl na míru.
Vestavbám zdar, Pirát.
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Já si nechal svařit nádrže na míru u výrobce bazénů Jiba-plast. Pan majitel je svérázný kousek, ale kvalita výborná, pečlivě provařené z obou stran a cena rozumná.

- Na odpadní vodu jsem nechal svařit dva kvádry, které jsem pod lanovodem brzdy propojil kusem KG trubky (příruby jsou zavařené v nádržích, takže je to rozebiratelné). Přesně mezi nosníky, kapacita cca 80 litrů.
- Na pitnou vodu mám nádrž uvnitřt pod druhou řadou sedaček, zase cca 80 litrů.
MirekJP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MirekJP napsal:

Já si nechal svařit nádrže na míru u výrobce bazénů Jiba-plast. Pan majitel je svérázný kousek, ale kvalita výborná, pečlivě provařené z obou stran a cena rozumná.

- Na odpadní vodu jsem nechal svařit dva kvádry, které jsem pod lanovodem brzdy propojil kusem KG trubky (příruby jsou zavařené v nádržích, takže je to rozebiratelné). Přesně mezi nosníky, kapacita cca 80 litrů.
- Na pitnou vodu mám nádrž uvnitřt pod druhou řadou sedaček, zase cca 80 litrů.

Ahoj, pěkné řešení, jak máš vysokou tu nádrž pod podlahou? Pirát.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Vzhledem k tomu, že mi letos odpadní nádrž zamrzla, co myslet na nějakou mrazovou zátku. Je to zbytečné,nebo udělat nádrž nahoře širší aby se ta zmrzlá plotna mohla zvednout ode dna.
Já mám nádrže spojené odpadními trubkami s gumičkou tak jsem zvědavý jestli něco prasklo.
Asi by nebyl problém dát do nádrže víčko . Nejlevnější kolínko užezat přírubu z gumičkou zalepit do nádrže a zacpat víčkem.
Je otázkou jestli to stejně nepraskne.

http://www.topeni...n-100.html

https://www.akoup...m=referral
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Pro Pirata: vyska 22 cm. Jinak rozmery, aby to zapadlo mezi vystuhy pred zadni napravou.
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MirekJP napsal:

Pro Pirata: vyska 22 cm. Jinak rozmery, aby to zapadlo mezi vystuhy pred zadni napravou.

Dík za info.
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
Má prosím Vás niekto namontovanú tu jedinú plastovú nádrž na odpadnú vodu pre Ducato od 2006, ktorá sa montuje k zadnej náprave pod podlahou ? Pasuje to? Nie je s ňou nejaký problém?
Otázka pre MirekJP a Pirát s Ruzyne, keď máte nádrž vtlačenú medzi nosníky, tak ako ste k nej pripevnili odpad cez podlahu, len ste do nádrže zasunuli trubku a vytesnili to okolo tmelom?
Aké odvzdušnenie nádrže ste dali a kam je vyvedené.
Je na nádrži nejaký "bezpečnostný" prepad, alebo ako viete že nádrž je plná, až prestane odtekať voda z drezu a umyvadla?
Posledná otázka, ako ju vyprázdňujete? máte tam nejakú hadicu, alebo ventilom rovno na zem /do kbelíku?/ ?

Ďakujem za odpovede.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Wali... Origo nádrž pod podlahu na Ducato zapadla bez problémů. Kotvil jsem ji za nosníky a skrz nádrž jsou otvory. Použije se velká 4hraná podložka a je to. Odpad z auta jsem vyvedl do nádrže 40 mm vstupem. Před ním s malým obloukem, jako sifon. Přepad z nádrže mám vyveden v servisním šroubovacím víku. cca 3 cm od horní hrany nádrže.
Na vyprázdnění mám udělané za kulákem rychlospojku ( podobnou jako na hasičských hadicích ). Nasadím hadici a vypustím. Do kbelíku ne....nádrž má snad 80 litrů.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
W
walibukČlen
Přidáno před 6 let
Vďaka za odpoveď. Ta nadrž je opretá o nosníky, alebo sú tam výrezy na nádrži a pásne to medzi ne. Kolko cm je asi od nosníkov dolu.?
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Nádrž je opřená o podlahu. V místech nosníků je vůle.
Zde: https://www.google.com/search?q=odpad...fneEOck_M: jsou nějaké obrázky.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 6 let
Otázka pre MirekJP a Pirát s Ruzyne,

keď máte nádrž vtlačenú medzi nosníky, tak ako ste k nej pripevnili odpad cez podlahu, len ste do nádrže zasunuli trubku a vytesnili to okolo tmelom?
MirekJP: Vstup odpadní hadice mám až pod nosníkem standardní průchodkou: https://www.svetkaravanu.cz/pruchodka...a-vypustna

Aké odvzdušnenie nádrže ste dali a kam je vyvedené.
MirekJP: Nádrž jsem jednoduše provrtal pod horní hranou. Díra sloluží jako odvětrání a přepad

Je na nádrži nejaký "bezpečnostný" prepad, alebo ako viete že nádrž je plná, až prestane odtekať voda z drezu a umyvadla?
MirekJP: Nádrž má kapacitu lehce větší než nádrž na čistou vodu = hlídání kapacity nepotřebuju. Nejsme nikdy dlouho na jednom místě a nádrž vyprazdňuji průběžně.

Posledná otázka, ako ju vyprázdňujete? máte tam nejakú hadicu, alebo ventilom rovno na zem /do kbelíku?/ ?
MirekJP: Rovnou na zem 3" šoupacím ventilem: https://www.svetkaravanu.cz/dily-pro-...i-system-3
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Já budu používat sériové produkty nádrží, nožní pumpu (mechanickou) na vodu a nějaké fitinky k tomu z prodejny pro jachtaře. Jednak to tam není nijak moc drahé, a jednak to odpovídá mým potřebám.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Franta REZAC, Jirka W, Pirat z Ruzyne, karelH, MirekJP, gut, walibuk, Espero

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,590,209 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17967 sekund | Průměrně za: 0.17967 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.1MB/4MB