Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 super konzervy: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

super konzervy

Poslední aktualizace před 6 let
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím, mám bezva tip na konzervy,
vyrábí je Karel Hereš výroba masových konzervobjednávky na tel : 728 567 948
V Zahradách 513/6, Batelov, 588 51, okres Jihlava
49.3142886N, 15.3887603EUložitZrušit

musíte nejdříve objednat, nemá žádné zásoby, tak jsou výborné

miš
C
chinablueNováček
Přidáno před 7 let
S U P E R vyzkoušené , objednávám i pro kamarády
nová výrobna pravidelně kontrolovaná veterinou i hygienou
jako když si je uděláte sami doma
chinablue Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Mi kupujeme v Expres menu a docela to jde.Ale proč nezkusit změnu?Nemáš nějaký odkaz?Nikde to nemohu najít.
Hasky
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
hm, skoda ze nemaj i struny do kytary....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
nemá stránky, zavolat na telefon, jinak tam máte adresu a souřadnice, domluvte se
C
chinablueNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

chinablue napsal:

Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť


Ahoj.na kolik vychází masová konzerva Expres menu to nevím.Kupujeme od nich hotová jídla,polévky a také i přílohy.Cca.cena za jednoporcový sáček je 70 Kč a za dvouporcový cca.140 Kč bez přílohy-ta se prodává zvlášť.Když někde jsme a nechce se nám vařit ani jít do hospody tak je to super.Tak že je to určitě dražší,ale jsou to hotovky.
Hasky
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Nazdárek mám super kontakt na výborného fachmana. Umí opravdu uplně všechno.
Pište si a ihned volejte.

Ferda Mravenec - práce všeho druhu
U spadlé šišky 14
telefon nemá, volejte z okna.

P.S. ták, to by bylo. Teď ještě jachtklub, rybářskej klub. Pár letáčků do schránek a už to pofrčí. Však on se někdo chytí !t
Martin
Facebook- Martin Havelka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 19.06.2017 13:11, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Rudy napsal:

Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.



Přeci ti Modrá Čína nebude nabízet kvalitu. To je proti mysli.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
S
stefiNováček
Přidáno před 7 let
Ty konzervy jsou opravdu dobrý, chtěla jsem jen poradit, jenom maso, ne žádné náhražky.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Chinablue, doteraz na caravan24.cz neregistrovaný, ale keď natrafil na zmienku o konzervách, do 10 minút sa zaregistroval, aby doporučil :he
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Vždy když jedeme na déle kupuji HOTOVKY.CZ máme to vyzkoušené je to chutné a hlavně rychlé.
Kupujeme v pytlíku dvě porce a třeba boršč nebo knedlíčková ...... rohlík k tomu a jsem po jídle ani druhé nechci.
Když se jede někam a člověk nechce ztrácet čas a vařit ideální doplněk.
Když člověk koupí knedlík, nebo uděláte nějakou přílohu je to hned a bez práce. Kupujeme to ale spíše kvůli pohodlnosti a úspoře času, jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

radek argos napsal:

jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.


hmmm, tak to bych teda neřekl.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Hotovky bereme také,již je takový výběr,že člověk ani neví co nakoupit.Cenově také "příjemné".Dříve bylo asi jen Expres menu,ale dnes již díky Hotovkám,se výběr zpestřil. Na dovolenou a cestování,pro dva ideální.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Hotovky už kupujeme 6 let a každým rokem je to fajn a jiné, jen se vyvarujte čemukoliv v čem jsou vařené brambory, to dobré není, jinak vše dobře ochucené a s dovozem až domů při větší objednávce což na sezonu dá...!j
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Hotová jídla moc nekupujeme. Raději zkoušíme jídla z míst, která navštívíme, nebo vaříme ze surovin. Letos ale chceme do Albánie, tak jsem se začal rozhlížet a narazil jsem na www.hamham.cz - znáte to někdo?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
LishakLishakNováček
Přidáno před 7 let
Už několik let výborná zkušenost s řeznictvím Šutera - http://sutera.cz/...og-vyrobku
Hotová jídla v konzervách v domácí kvalitě, jedna konzerva na dva opravdu velké obědy pro dva, doporučuji! ;)
Ladis !y & Lali :_ & Amálka :i
Hobby 440 SF De Luxe Easy, 2002
Ford Mondeo Turnier, 2008
Lishak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lishak napsal:

Už několik let výborná zkušenost s řeznictvím Šutera - http://sutera.cz/...og-vyrobku
Hotová jídla v konzervách v domácí kvalitě, jedna konzerva na dva opravdu velké obědy pro dva, doporučuji! ;)


Přečetl jsem vlákno a bojím se doporučit :) Nejdříve jsem chtěl vlákno založit, ale po přečtení tohoto jsem narazil v diskusi na řeznictví Šutera. Tak za mne naprosto vynikající konzervy. Co se týče mne já sežeru všechno, ale pokud nad tím neohrnuli v létě na plachetnici nos děti a žena, tak fakt mazec. Navíc jsem jim po létu napsal a požádal je o dvě varianty na víc, jelikož pokud jsme jeli na loď nebo na ostrov na týden a dýl, chtěli jsme, aby to bylo pestřejší. Včera mne odpověděli že zařazují dvě chutě. Přeposílám z komunikace
,,Tento týden jsme vyrobili konzervu - uzené maso s křenovou omáčkou a příští budeme dodělávat další druh - vepřové na žampionech,,
Jsem s nimi domluven, že si je vyzvednu a ochutnáme.
Přečetl jsem si celé vlákno a musím napsat, že taky rádi ochutnáváme místní speciality kam cestujeme, taky manželka ráda vaří a vaří dobře, ale jsou chvíle, kdy se chceme věnovat celý den jeden druhému (koníčkám,rodině,dětem), nebo vaření není jednoduché s ohledem na čas a místo. Jezdíme pravidelně na jachtu na moře a tam se tyto konzervy hodí stejně jako když jsme každý rok v Chorvatsku na robinsonádě. V době obytného vozu jsem tohoto výrobce neznal, nicméně pokud se u mne něco do budoucna změní, tyto konzervy se stanou součástí našich cest.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,580 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22315 sekund | Průměrně za: 0.22315 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB