Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jakáý skůtr, výška garáže 101 cm???: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jakáý skůtr, výška garáže 101 cm???

Poslední aktualizace před 7 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...

díky
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...

díky


Mám stejnou garáž a vozil jsem v ní skutra Daelim Dart 125ccm. Už jsem ho ale kvuli váze <98 kg> přemístil do vozejku, který za sebou táhnem.
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
s týmto určite nebude problém na výšku garáže :)
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...Ahoj poslal jsem ti SZ,ale 50 je málo..můj názor...

díky
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Můj tip - Honda Vision110 http://www.honda.cz/motorcycles/range...rview.html.
Hmotnost jako 50, výkon dvojnásobný, spolehlivá značka.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
ten má ale 16tky kolesá a určite aj s odmontovanými zrkadlami výšku nad 110 cm.
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

ten má ale 16tky kolesá a určite aj s odmontovanými zrkadlami výšku nad 110 cm.


Honda Vision 110 -naměřil jsem cca111-112 cm bez zrcátek.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, Neose 50 jsem měl a do garáže jsem ho dostal v pohodě. Výška otvoru cca 110 cm, ale přesný rozměr by ti tady někdo určitě na svém
autě změřil / CTG C -line 4.9, r. 2011 /. Já už to auto nemám, ale pár kolegů tady má stejné.
Ono když tam toho skůtra /samo bez zrcátek/ dáváš, tak díky podélnému náklonu se ti ten prostor ještě zvětší.
Já jsem Neose vyměnil za Piaggio Typhoon 125, což je skůtřík podobných rozměrů a jedna z nejlehčích stopětadvacítek.
Jeho výhodou je, že je i na horší cesty.
Ale. Stejně jako u malých lodních motorů i tady platí, že na dvoutakt stejný čtyřtaktní motor nemá.
THP má skoro 4x takový výkon jako Neos, ale na rozjezdy to prostě ty pecky nemá.
Samozřejmě potom ve dvou a i v dosažení max. rychlosti THP vede.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Jak píše Rudy i můj jednoznačný favorit až 17náctiletá croska doslouží.Velká kola i větší světlá výška pro polní cesty podmínkou.Má vize na kterou se těším.Jednoznačně doporučuji.

Automatické sloučení 12.08.2017 14:49:
Jak píše Rudy i můj jednoznačný favorit až 17náctiletá croska doslouží.Velká kola i větší světlá výška pro polní cesty podmínkou.Má vize na kterou se těším.Jednoznačně doporučuji.
Upravil zemanekpetr dne 12.08.2017 13:49, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Koralovci, janvas, copy, Pepi, Rudy, parag, JiPe Highlanders, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,621 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15004 sekund | Průměrně za: 0.15004 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB