Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plitvická jezera na podzim: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plitvická jezera na podzim

Poslední aktualizace před 6 let
hanka12hanka12Nováček
Přidáno před 6 let
Prosím o radu, chceme poslední víkend v říjnu na Plitvická jezera , chtěli jsme být jednu noc v kempu, ale zjistila jsem, že kempy v okolí končí sezonu 15.10. a nevím jak je to se spaním na divoko, poradíte mi někdo, kde přespat, díky Hanka
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Na divoko v této části nevím,raději jsme využili kempu. Jinak Korana a Turist Grabovac by měli mít otevřeno do 31.10. Korana je jezerům blíže. Pak ještě Radonja kousek za Karlovacem má provoz také do 31.10.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
H
hrabeČlen
Přidáno před 6 let
Na divoko bych to neriskoval, jedná se o chráněnou oblast, takže lze předpokládat zvýšenou kontrolu. Jinak souhlasím s kempem Korona. Je v dojezdové vzdálenosti.
Aleš+Jarka+yeti+sprite 390
hanka12hanka12Nováček
Přidáno před 6 let
moc všem děkuji za rady, zkusíme tedy jeden ze zmiňovaných kempů :)
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hanka12 napsal:

moc všem děkuji za rady, zkusíme tedy jeden ze zmiňovaných kempů :)


Na divoko rozhodně ne !!! Tato oblast je monitorována místní policií a jsou citliví na spaní "na divoko".
Chorvatská legislativa mluví jasně a to ve smyslu "zakázáno" na celém území Chorvatské republiky.
Varianta 1, kterou bych možná zvolil, je přenocovat na odpočívadle na dálnici před Karlovacem a ráno dorazit na Plitvice.
Varianta 2, nocovat na placeném parkovišti v městečku Slunj (45°6'52.673"N, 15°35'10.248"E).
Tyto varianty jsou vysvětlitelné (dle HR zákona), jako odpočinek na cestě na pobřeží Jadranu. Nesmíš však spustit nohy a být tedy "na pevno" se zemí.
O
onkeLČlen
Přidáno před 6 let
jak postihují spaní na divoko? zažil už někdy někdo?
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

onkeL napsal:

jak postihují spaní na divoko? zažil už někdy někdo?
Ahoj,zažil jsem to ,dojel jsem na Plitvice v noci,postavil jsem to na parkovišti,před Plitvicema vedle spícich policajtů,ráno asi v 5 mě vzbudili a za dvě piva mi řekli ,že toto je chráněná oblast a nesmí se zde nocovat,měl jsem štěstí na slušnou policií.Jinak několikrát mě upozornili ať ráno odjedu,že tady se spát nesmí,třeba naposled na Pagu.Asi záleží kdo ským a jak..:_
hanka12hanka12Nováček
Přidáno před 6 let
Tak kamarád asi před 10 lety nocoval na pěkném místě u jezera někde na severu a v 5 ráno je vzbudili, že se to nesmí, musí odjet a platili 500kun pokutu. Jinak z kempu Radonja mi odepsali hned, že letos sezonu již ukončili, z Korany nedpověděli. Takže dáme na jednu noc doporučený kemp Turist Grabovac, kde mi obratem odpověděli, že mají otevřeno. Děkuji všem za rady:)
K
kanapacekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem.
Jak řešíte dopravu z kempu Korana k vchodu na Plitvická jezera? Jezdí tam nějaký bus,nebo na kole? Dají se tam kola někde zabezpečit? Nechce se mi přejíždět obytkou z kempu na centr.parkoviště.Berou na kase eura,nebo musíme mít kuny? Děkuji za odpovědi...
ladajladajČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme v kempu Korana asi před třemi lety a k Pl.jezerům jezdil zadarmo pro ubytované autobus přímo z kempu a pak i zpět . Pozor nesmí do něj pes.
Co nepotřebuješ nepořizuj. Vždy se to může pos.at.
K
kanapacekČlen
Přidáno před 6 let
dík za info...nevíš jestli berou u kasy eura?
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Éčka berou bez problémů, ale nevím jak je to s kurzem. Pokud nebudeš chtít jet lodí a budeš chodit jen pěšky tak ani nic platit nemusíš. Jen bych doporučil, aby jsi si vzal sebou Francovku na nohy, protože je to procházka na celý den. My jsme prošli skoro celé Plitvice a jeli jsme i lodí a málem to byla moje smrt.
ladajladajČlen
Přidáno před 6 let
Nevím jak je to s tím neplacením. Podle mně platíš vždycky (je to Chorvatsko) a levný to zrovna nebylo. Eura berou skoro všude.
Co nepotřebuješ nepořizuj. Vždy se to může pos.at.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Éčka berou bez problémů, ale nevím jak je to s kurzem. Pokud nebudeš chtít jet lodí a budeš chodit jen pěšky tak ani nic platit nemusíš. Jen bych doporučil, aby jsi si vzal sebou Francovku na nohy, protože je to procházka na celý den. My jsme prošli skoro celé Plitvice a jeli jsme i lodí a málem to byla moje smrt.


Tak na to pozor. Je tam sice přístup volný z několika stran. Zejména od silnice v místě hlavního " stanu ". Ale prochází hlídky a namátkově kontrolují vstupenky. A počítám, že pokuta nebude zrovna malá. A ostuda o to větší. U jezera načapali vedle nás dle mluvy asi rusáky. I my jsme předkládali vstupenky. Kontrolovali spíše cizince. Ale jak dopadly netuším. A bylo to před sezónou v květnu.
Takže........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
My jsme platili také, ale nikdo po nás nikde nic nechtěl krom vstupu na loď a hlídek jsme potkali několik. Jediné co vyžadovali tak bylo to, že psy musí být na vodítku. Není nic jednoduššího než při vstupu zjistit zda je vstup volný. Pokud není, omlouvám se za dezinformaci. ;)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hanka12, tuareg, Mirek a Jirinka, hrabe, Hornici, onkeL, Pepi, kanapacek, ladaj, Tomik Kralu, Franta REZAC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,468 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24822 sekund | Průměrně za: 0.24822 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB