Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dolujete BITCOINY ???: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dolujete BITCOINY ???

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Da se dolovanim bitcoinu vydelat?

    Asi ano [4/20]20 %
    Ja to delam [1/20]5 %
    Nemyslim si [10/20]50 %
    Spis koupit nez dolovat [5/20]25 %
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vim ze to tak nejak vubec nesouvisi s karavaningem a proto to davam do pokecu. Posledni mesice jste si urcite nemohli nevsimnout ze virtualni mena BITCOIN tak trochy utekla z retezu. Zatimco na podzim jen pred par mesicema byl jeden BITCOIN priblizne za 5.000 dollaru tak nyni je jeho hodnota vyssi nez 13.000 dollaru. A kdo dejme tomu koupil pred par lety a nechal si je tak je dost mozna uz milionar. A moje otazka zni, je mexi nami nekdo kdo vi jak se BITCOINY "doluji" za pomoci dobre vybaveneho pocitace? Navodu je na internetu spousta ale rad bych se dovedel nejake info od nekoho kdo zna nejem teorii ale dela to i v praxi. Nejake pokusy za sebou uz mam ale jaicky bych rekl ze ani nevim jestli treba nedoluju pro nekoho jineho aniz bych o tom vedel. Rad bych se to naucil, vim ze jeden jediny BITCOIN muze trvat klidne rok ale pokud stejne pocitac pouzivam kazdy den a jede mi skoro stale tak bych do toho elektrinu ani nepletl a vydelat si za rok 13 tisic dollaru nebo i vice (buhvi kam to az poleze) neni prece jen tak nic ze by to nestalo za uvahu... Prosim prakticke zkusenosti ale rad zde uvidim i treba uvahu jaka je to bublina co naopak. Dik Dan

www.bitcoin.com/wp-content/uploads/2017/06/bitcoin-chip-1.jpg
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Je to jenom můj názor, ale bitcoin bude stoupat. Takže stačí nakoupit. Beztak běžný PC na těžbu nestačí.
Fun
Smile
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 6 let
O tématu toho vím docela dost a proto varuji, prosím nenechat se zlákat, na to je už teď pozdě. Na těžbu, aby to dávala ekonomicky smysl tj. abys reálně něco vydělal a ne jenom si to vyzkoušet, je potřeba skutečně výkonné vícejádrové stroje osazene co nejvíc GPU + dát na střechu tolik solárů kolik to jde + k tomu měniče a baterie (nebo mít elektřinu z jiného levného zdroje).
Počítače nebo počítačová farma na těžbu kde to dáva smysl tj. reálně se dá pak alespoň něco vidělat stojí min. kolem 200 tis. kč a stále platí, musíš mít tu levnou elektřinu, odběr totiž může klidné jít k 10kW a víc... Pokud bys to dělal jenom tak doma za standardní tarif nebo na PC, tak dřív tě odpojí pro neplacení účtů za elektřinu nebo půjdeš do důchodu než něco vytěžíš, navíc je tam strop do kdy teoreticky lze těžit... Byl bys překvapen kolik sežere elektřina vs. reálná hodnota z těžby.

Při současné hodnotě bitcoinu se to oplatí víc, ale každého analytika co znám ti řekne, že je to bublina která jednou splaskne (spíš dřív než později), Pokud nějaké máš asi bych uvažoval teď v nejbližší době prodávat... Pokud tě zajíma proč hodnota stále roste tak nejspíš proto, že je nízka míra úroků a v globální ekonomice je moc peněz a nění kde vydělat, takže i seriozní investiční skupiny spekulují na bitcoin a jiné, nicméně když prodělají je to nebude tak bolet, neinvestují tam zas tolik ze svého portfolia, ale v objemu je to už dost peněz.

Na závěr jedna rada našeho pána profesora ekonomie, které se já snažím osobně držet:
Nic není zadarmo nebo levné i když to tak může vypadat a pokud něco vypadá jako lákavá investice, nejspíš to bude podvod nebo na tom jenom proděláte, protože jinak by tam investoval každý (ale v tom případě by to nemohlo fungovat a nemohli by vydělat) a nebo tam každý neivestuje (pak to ale není tak dobrá investice), závěr je: nemyslete si, že jste chytřejší než ostatní !)
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
M
mstrČlen
Přidáno před 6 let
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Není to tak dlouho, co jsem chtěl bitcoiny, když byly za 1000,- dolarů. Zdálo se mi to hodně, včera byl jeden za 11800,- dolarů. Kryptoměn je spoustu, ale bitcoin letí nahoru. Tedy zatím. Bitcoinů je omezené množství, a sice
21 milionů, víc jich nebude. V současné době je nakoupeno cca 16 milionů. Jestli půjdou ještě výš, nikdo neví.
Může to být Ponziho schéma /v roce 1920 vymyslel podvod - letadlo/. Ale pokud chceš bitcoiny, existují bankomaty.
Zajdi do Paralelního Polisu, je to bitcoinová kavárna v Dělnické ulici. v Praze 7, kde se platí bitcoiny a je tam i bankomat. Rádi ti tam i poradí...
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Tak uz mam realnou predstavu kolik si vydelam dolovanim. Nebudu zabihat do propoctu a predstavovani mych dvou pocitacu kde jsem ten pokus provadel ale seznamim vas rovnou s vysledkama. Na mem vice vykonnem pocitaci bych vydoloval jeden americky dollar za tyden pri dnesnim kurzu (fakt to neni zadnej srac) a na tom druhem pocitaci by mi dollar trval tydny dva (v dobe vydani Grand Theft Auto V ta hra slapala na plny detaily) . Takze vysledek jasnej, pokud verim ze bitcoin poleze jeste nejakej cas nahoru tak rozhodne nedolovat ale nakoupit. Nemam na to hardware a kupovat specialni nekolikaprocesorovy zelezo s vicero GPU je ted uz blbost.

https://www.bitfi...om/trading

k datu 7.12.2017 je kurs nasledovny - 1 Bitcoin = $13.360 = asi 290 tisic CZK

Virtualne si kupuji dneska 1 Bitcoin a za par mesicu se sem kouknu jestli jsem vul a virtualne jsem vydelal x tisic ale v penezence mam porad stejny hovno :D :he

Jenze ja jsem bohuzel clovek konzervativni a tak si za par mesicu zrejme budu skubat vlasy ze jsem treba mohl mit 2x tolik nez dnes.... No uvidime.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Nepochybne jiz delsi dobu prilezitost pro sikovne
a schopne lidicky. Staci vedet kdy koupit a kdy prodat.
Receno slovem klasika. Penize se valeji vsude kolem nas. Ne vsichni je ale dovedou posbirat.
A libi se mi, ze za nekolik bitcoinu uz dnes koupis docela
slusnou obytku. .)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 6 let
Tak už je cez 16.000 za 1 bitcoin:)
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
k datu 7.12.2017 je kurs nasledovny - 1 Bitcoin = $13.360 = asi 290 tisic CZK (21,70)
k datu 15.12.2017 je kurs nasledovny - 1 Bitcoin = $17.100 = asi 372 tisic CZK (21,70)


82 tisic za 8 dni??? wow
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

k datu 7.12.2017 je kurs nasledovny - 1 Bitcoin = $13.360 = asi 290 tisic CZK (21,70)
k datu 15.12.2017 je kurs nasledovny - 1 Bitcoin = $17.100 = asi 372 tisic CZK (21,70)


82 tisic za 8 dni??? wow


Tak to teda zamrzí....
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Otázka jak dlouho to člověk vydrží,myslím neprodat.Aby to náhle nespadlo.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Otázka jak dlouho to člověk vydrží,myslím neprodat.Aby to náhle nespadlo.


To uz jsi s myslenim o level dal nez ja :D Pro me je problem presvedcit sam sebe investovat.... aby se to za hodinu na to nepropadlo o nekolik tisic dolaru.... A jak to tak jen jeden mesic sleduju den po dni hodinu po hodine tak zatim krivka strme stoupa..... Jak dlouho neprodat.... Kdybych to koupil pred osmi dny a dneska prodal a i kdyby krivka dal strme stoupala tak si rozhodne vlasy rvat nebudu :-) Jojo, nekdo proste riskuje a je byznysmam ci podnikatel a nekdo holt stoji "u masiny v precioze" a to jsem asi ja... :-D

PS - zatimco si tu povidame tak pribylo dalsich skoro 1000 dollaru....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Floridane....a co kdyby jsi vydělal hromadu peněz. Umíš si představit tu hrůzu ? Novej velkej obytňák, drahej servis, drahý díly, u rybníka zapadneš, u lesa se neotočíš. Není lepší počítat co jsem mohl prodělat a neprodělal ? Situace se tímto otáčí a člověk má hned důvod k oslavě aniž by se u něho cokoliv změnilo :-)

(každej člověk by měl být rád za to "málo" co má, protože až to mít nebude, dá všechny bitcoiny za to, aby to skutečně důležité "málo" měl zase zpátky)

Já vím. Na to jsi se neptal. Ale já jsem prostě musel ! :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Floridane....a co kdyby jsi vydělal hromadu peněz. Umíš si představit tu hrůzu ? Novej velkej obytňák, drahej servis, drahý díly, u rybníka zapadneš, u lesa se neotočíš. Není lepší počítat co jsem mohl prodělat a neprodělal ? Situace se tímto otáčí a člověk má hned důvod k oslavě aniž by se u něho cokoliv změnilo :-)

(každej člověk by měl být rád za to "málo" co má, protože až to mít nebude, dá všechny bitcoiny za to, aby to skutečně důležité "málo" měl zase zpátky)

Já vím. Na to jsi se neptal. Ale já jsem prostě musel ! :_


Vim co myslis :) Ale na druhou stranu....

To je prave to cim se lidi lisej. Me by treba novej obytnak ani ve snu nenapadl :D Ja bych kosmikovi nechal odstranit i posledni atom rzi, nechal bych mu vystrikat i ty nejnemozneji dostupny dutiny nakym spesl sajrajtem, konecne bych mu poridil tu lednicku http://www.indel-...0litru-p90 za 28 tisic, dal bych mu lithiovy clanky ze by mohl na tu elektrinu i jezdit a hlavne!!!! uplatil bych kohokoliv aby mi zapsali tu 4x4 do papiru :D A zaplatil bych mu rocni dovolenou po narodnich parcich USA. A rozhodne bych nezapadl !y !t :l ......ano snim dal...... :_
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Nesni. Dneska jeden kup, za týden prodej a Kosmikovi udělaš radost k Vánocům. .-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Floridane možná dobře, že jsi o tom jenom snil a nekoupil
www.novinky.cz/in...
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Otázka jak dlouho to člověk vydrží,myslím neprodat.Aby to náhle nespadlo.

Je to tak.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat



To je prave to cim se lidi lisej. Me by treba novej obytnak ani ve snu nenapadl :D


To byla jen parafráze na vidinu lehkého zbohatnutí, které né vždy přináší ten skutečný užitek. S potřebami lidí to je jako s místem na harddisku, jakýkoliv harddisk je nakonec vždy malý ;-) Já mám životní filozofii takovou, že bohatnu tím, že se nezúčastňuju toho, kde můžu náhodně vydělat. A náhodně to bude vždy, jelikož nejsem ochoten vyměnit svůj drahocenný čas na této planetě např. za naprostou otročinu při tvoření své konkurence pro profesionály na finančních trzích s papírkama, který nemají kromě čísel žádnou podstatnou reálnou hodnotu.
Asi jsem divnej, ale jsem divnej moc rád B)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Ono těch bublin podobných bitcoinu byla celá řada. Když vezmu i reálnou komoditu a ne virtuální nesmysl, tak na obchodování musí mít člověk opravdu pevné nervy. Není to tak dávno, co se propadly ceny ropy z úrovní přesahujících 100 USD za barel na cca 70 USD a ihned začali makléři lidem vysvětlovat, že nic lepšího než investovat do ropy nemůžou udělat, jelikož cena určitě nejpozději do půl roku opět přesáhne 100 USD. A ona ta potvora klesala a klesala až ke 40 USD za barel. Kdo makléře poslechl a nacpal do ropy peníze, přišel o značnou část úspor. Mimochodem i dnes, po několika letech je stále pod 60 USD za barel.
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 6 let
nedoluju pracuju a vážím si svojí práce a těch peněz za tu práci a virtuální věci za moje peníze soráč jak bylo řečeno kompjůtrem pole nepovořeš krávu nepodojíš:D:D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Gumidek2002, prcek61, Hroch, bleriot11, TomTP, petak, floridan79, JiPe Highlanders, Miro T, Sapuki, Fun, ufonCZ, mstr, _P_H_, SkejT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,850 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26447 sekund | Průměrně za: 0.26447 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB