Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Převodový olej Ducato 3.0: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Převodový olej Ducato 3.0

Poslední aktualizace před 6 let
P
prodej ducatoČlen
Přidáno před 6 let
Nevíte jak je to s převodovým olejem do Dukát: SELENIA 75w-80? Prý už se nevyrábí. Je nástupcem TUTELA CAR ZC 75W SYNTH nebo se pletu? Díky za radu!
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Oba jsou Italské hlavně musí mít stejné hodnoty + syntetické složení . Po záruce vozu je jedno jaký je výrobce oleje , hlavně u motorového bych to neměnil má tam i jiné eko spaliny do filtru .
Žijeme jen jednou.
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
dodržať SAE 75W80 a je to...
Peter, Zuzka a deti
J
Jouza 111Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.
Jouza
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
To je přátelé téma . Já měnil olej v Oktávce 1 . Prošel jsem troje autodíly Elit, Kelly a APM a všude mi poradili úplně něco jiného. Nakonec jsem šel pokorně do škodovky a tam mi prodali v originál balení olej do převodovky a byl ještě lacinější.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jouza 111 napsal:

Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.



Do 50 000km max jinak je to na tobě jedná se jen o 2litr náplně ,u nové převodovky dříve okolo 10tis jako výplach okují .
Žijeme jen jednou.
P
prodej ducatoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

Jouza 111 napsal:

Ahoj, mohu mít dotaz po kolika km převodový olej měníte?
Dík R.



Do 50 000km max jinak je to na tobě jedná se jen o 2litr náplně ,u nové převodovky dříve okolo 10tis jako výplach okují .


Já mám pocit, že náplň převodovky jsou 3 litry, respektive 2.9l
L
LadasČlen
Přidáno před 6 let
Pro Multijet 160 je plnící množství 2,9l a specifikace SAE 75w-80 API GL-4 nebo SAE 75w-85 API GL-4 časový interval pro výměnu není uveden jenom kilometrový ten je 60000km. Výměna je jednoduchá a přístupná.Tvrzení že převodový olej je doživotní je hloupost.
J
Jouza 111Nováček
Přidáno před 6 let
Dík za info. R.
Jouza
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ladas napsal:

Pro Multijet 160 je plnící množství 2,9l a specifikace SAE 75w-80 API GL-4 nebo SAE 75w-85 API GL-4 časový interval pro výměnu není uveden jenom kilometrový ten je 60000km. Výměna je jednoduchá a přístupná.Tvrzení že převodový olej je doživotní je hloupost.



olej je doživotní...pro převodovku než padne, že to neměníš :-)
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Cibi, Jouza 111, Ladas, prodej ducato, Laky, PeterL, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,682 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.40706 sekund | Průměrně za: 0.40706 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB