Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lakování laminátu - N126: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lakování laminátu - N126

Poslední aktualizace před 6 let
L
lubo198Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
nemáte někdo prosím zkušenost s lakováním laminátové konstrukce polského přívěsu n126. Kamarád zkoušel laminátovou loď natřít přímo syntetickou vrchní barvou a prý to na tom drží. Jen zdrsnil původní podklad smirkovým papírem. Co jsem se tak dočetl, je lepší použít epoxidový email. Díky za rady a zkušenosti.
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, stříkal jsem tento přívěs otci a taky 7metrovou lamino plachetnici. Musíš použít dvousložkový epoxidový základ a na to potom dvousložkový polyuretanový email. Pro stříkání je třeba dost naředit k tomu určeným ředidlem, takže ředidla raději koupit o plechovku víc!
Pokud bys použil vrchní epoxidovou barvu, tak ta není odolná UV záření a začne křídovatět a žloutnout!

Radím nevymýšlet vymýšlené! Zkoušel jsem i na doporučení barvu na bazény - BISIL - výsledek dobrý cca na rok, potom trápení jak to dostat dolů, teda v místech kde se to neloupalo samo!

Nechť se dílo podaří!
L
lubo198Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Dudlajsaci napsal:

Ahoj, stříkal jsem tento přívěs otci a taky 7metrovou lamino plachetnici. Musíš použít dvousložkový epoxidový základ a na to potom dvousložkový polyuretanový email. Pro stříkání je třeba dost naředit k tomu určeným ředidlem, takže ředidla raději koupit o plechovku víc!
Pokud bys použil vrchní epoxidovou barvu, tak ta není odolná UV záření a začne křídovatět a žloutnout!

Radím nevymýšlet vymýšlené! Zkoušel jsem i na doporučení barvu na bazény - BISIL - výsledek dobrý cca na rok, potom trápení jak to dostat dolů, teda v místech kde se to neloupalo samo!

Nechť se dílo podaří!


Moc děkuji! :)
Ještě dotaz. Je potřeba ten epoxidový základ přebrousit pod vodou nebo přímo bez broušení na to stříknout dvousložkový polyuretanový email?
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj jemně jsem přebrousil jen místa, kde jsem měl třeba kapku. Rozestupy mezi stříkáním jednotlivých vrstev jsem dodržel dle návodu na plechovce.
Loď nevím, ale tátův karavan je po 4 letech beze změny.

Hodně štěstí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lubo198, Dudlajsaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,871 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12047 sekund | Průměrně za: 0.12047 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.65MB/2MB