Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Grecko Sithonia- na divoko Platania Beach: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Grecko Sithonia- na divoko Platania Beach

Poslední aktualizace před 5 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim všetkých. Chcem sa spytat; ci mate niekto aktualne info ohladne stania na divoko na Platania Beach Sithonia (40.0756000,23.9838520). Chcel by som sa tam na 1-2 noci zastavit. Plánujeme vyraziť 5.7. do 21.7. Potom asi Thalatta kemp.
Dakujem.
M
Miro 319Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Marsala napsal:

Zdravim všetkých. Chcem sa spytat; ci mate niekto aktualne info ohladne stania na divoko na Platania Beach Sithonia (40.0756000,23.9838520). Chcel by som sa tam na 1-2 noci zastavit. Plánujeme vyraziť 5.7. do 21.7. Potom asi Thalatta kemp.
Dakujem.


Ahoj Roman no ako bol si na Platania Beach Sithonia? Ako to tam vyzerá? A máš aj nejaké ďalšie miesta ktoré si navštívil? Zaujíma ma to , lebo sa tam chystám koncom augusta.
Ďakujem
Miro 319
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Bol som aj na danej plazi, ale vo vedľajšej reštaurácií som sa zo slušnosti spýtal, ci sa tam da parkovať a povedal mi, ze predchádzajúcu noc tam boli policajtka nieco si zapisovali. Nevedel ci len tých, ci mali vytiahnuté Markízy a sedenie, alebo všetkých. Napriek pokročilej hodine, cca 2200, som sa zbalil a šiel do Thalatta kempu. Pekne parkovanie sme našli cestou do Albánska, tesne pri hraniciach. Dokonca ma prekvapilo, ze aj so sprchou. (39.6319578,20.1737469). More tu bolo ale dost špinavé.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Kamarát je práve teraz s obytkou na Platania Beach. Som s ním v kontakte, čo konkrétne sa ho mám spýtať?
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Kamarát je práve teraz s obytkou na Platania Beach. Som s ním v kontakte, čo konkrétne sa ho mám spýtať?
ahoj ta fotka je odkud ,máš GPS?dík pepa
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
presne tu https://goo.gl/ma...hQcnaQfEas

40°04'33.9"N 23°59'04.6"E

40.076083, 23.984608
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

presne tu https://goo.gl/ma...hQcnaQfEas

40°04'33.9"N 23°59'04.6"E

40.076083, 23.984608
dik
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Kamarát je práve teraz s obytkou na Platania Beach. Som s ním v kontakte, čo konkrétne sa ho mám spýtať?



Čau Copy,
využiji tohoto vlákna a tvé nabídky. Chtěl bych jet koncem tohoto měsíce do Sithonie a samozřejmě mě zajímá stav obsazenosti karavanistů (na divoko)v této lokalitě, aktivita místní policie atd. Mám obavy, že po nedávných požárech bude policie trochu víc prudit. Jestli můžeš, popros kamaráda o info a dej vědět. Předem moc díky.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
kamarát tam stoji už celý týždeň, presunul sa z Thassosu, kde vraj nie je príliš možností stáť na divoko.
Pýtal som sa, koľko ich tam je, a čo policajti - takže policajti nič, miestni nič, a obytiek je tam - citujem:

3×PL 3×RO 2xCZ 3xF 1xA , nejakí gréci a ja, dokopy asi 15
Inak bulharov je tu viac ako u ich vlastneho mora, rumunov tiez
nemec tu ešte nebol, nemci sem chodia osobakmi do karavanov co tu maju nastalo
Upravil copy dne 01.08.2018 20:57, před 6 let
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
michal mttČlen
Přidáno před 6 let
Pred 4 dňami bola toto miesto úplne prázdne /práca polície/info staré 5 min.Foto od copy je staré 3-4 dni.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
kamarat v piatok rano odchadzal z kempu na Thassose, fotky su z nedele a pondelka, kedze whatsapp vymazava exif vo fotkach, tak neviem presny datum a cas kedy boli fotene.
Pytam sa kamosa - a vsetko ok, v klidku? a on mi vravi ze - len im napis ze strasne problemy, policajti, poziare, utecenci, zlodeji - nech to tu neni o tyzden preplnene

a ja osobne som v grecku este v zivote nebol
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
[quote]copy napsal:


Pytam sa kamosa - a vsetko ok, v klidku? a on mi vravi ze - strasne problemy, policajti, poziare, utecenci, zlodeji




Copy moc díky za info,
dostal jsem z toho všeho strach, co by mě tam čekalo, takže nikam nejedu.;)
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
podla kamarata to niektori jedinci prehanaju, spravaju sa ako v kempe - nech sa potom necuduju, ze ich policajti vykazu.
Normalny kemper, ktory s autom PARKUJE a nepotrebuje zabrat pol plaze, nema problem.
Stvorkolka, ktorá viri prach na ceste, a aj Renault, ktory sa postavil na drzovku priamo k moru, su z CR.
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
A netreba zabudnúť na to, že sme uprostred sezóny, takže aj policajti sa na wild camping pozerajú kúsok ináč.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
oprava - Renault na fotke je polsky. Bolo tam este dalsie auto z CR,za nim, ale ti si nechali povedat, aby radsej preparkovali do rady medzi ostatnych.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

oprava - Renault na fotke je polsky. Bolo tam este dalsie auto z CR,za nim, ale ti si nechali povedat, aby radsej preparkovali do rady medzi ostatnych.
na Chalkidikach je zákaz ,přesto se Řekové snaží to tolerovat,vždy se najde někdo,kdo nic nerespektuje,je potřeba tyto karavanu stylu slušně nasměrovat,jinak máma všichni po zizalkach,;)
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
vloni jsme stáli v Ormosu na Chalkidikách u pláže nadivoko. Byli tam dvě posádky z Čech, roztáhnuté markýzy, stoly, židle venku, dále jejich velký, volně pobíhající pes. I přes mé upozornění, že je to špatně, jen se mi smáli a prý nejhorší smrt je z vyděšení. Pes dvakrát rozehnal ovce místního řeckého pasáka a problém byl na světě. Přijeli policajti, tyhle dvě posádky si zapsali a ať všichni vypadnem. Takže jsme se museli přesunout. Bude to rok, ale zatím tyto dvě posádky nikdo z řeckých úřadů nekontaktoval. Takže možná to bylo jen upozornění, ale tohle všechno bylo zbytečné.
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Zdravím,
vloni jsme stáli v Ormosu na Chalkidikách u pláže nadivoko. Byli tam dvě posádky z Čech, roztáhnuté markýzy, stoly, židle venku, dále jejich velký, volně pobíhající pes. I přes mé upozornění, že je to špatně, jen se mi smáli a prý nejhorší smrt je z vyděšení. Pes dvakrát rozehnal ovce místního řeckého pasáka a problém byl na světě. Přijeli policajti, tyhle dvě posádky si zapsali a ať všichni vypadnem. Takže jsme se museli přesunout. Bude to rok, ale zatím tyto dvě posádky nikdo z řeckých úřadů nekontaktoval. Takže možná to bylo jen upozornění, ale tohle všechno bylo zbytečné.

Ano, tak to je. Asi na stejne plazi jsme letos zacatkem cervna pobyvali take. “Nase” skupina na konci plaze se snazila dodrzet urcite hranice, ale na druhe strane to bylo presne naopak. Vysledek, ktery se dal ocekavat... cca po 3 dnu prijeli policajti a konali. My zrovna na odjezdu, takze jsme se mijeli... Zastavili jsme a sledovali co nastane. Prvne nabehli na ty “demokraty” a vyridili je velmi rychle. Ovsem i na nase misto vzadu se dostalo, ale tam nekontrolovali dokumenty nic nazapisovali a ve vysledku doporucili do vecera opustit prostor....
Obecne vsude je zakazano volne kempovani. Je naprosto jedno zda,zde nekdo resi spustenou nozicku zidli a jini vytyhnou vsechno co chteji okoli ukazat... Volne kempovani je o nekaloka faktorach, ale demokracie a ramena nefunguji. S mirou slusnosti, tolerance se da bezpecne volne kempovat v nekterych zemich velmi dobre napr. Recko a jinde ani se slusnosti to nejde. Situace se prakticky meni fouknutim vetru a neda se odhadnout. Potom ty dotazy, jak tam je, zda polisi prudi a pod., nemaji praktickou hodnotu.
Zmenit chovani neprizpusobivych kemparu se nepodari, ba naopak to bude asi slozitejsi.
Platania beach misto kde stoji OA si auta zabrali sami, je tam “parkoviste” pro navstevniky plaze a baru. Zrovna to je misto pro pobyt hezke, ale velmi problematicke, ikdyz tam zajizdi mistni s pecivem,ovocem a zeleninou. A do Sarti je to co by kamenem dohodil, takze asi i toto misto bude v dosahu pravidelneho zajizdeni mistni policie. Nam se jen postestili pobyt 3 dny a nikdo neprijel. Ale odhadem mistni situace jsme nic nemeli u auta venku a radeji si zanesli stolicku na plaz jelikoz zde jsme tusili mozny problem... ale treba to bylo zbytecne.
Upravil hymer662 dne 04.08.2018 09:53, před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Přesně jsi to popsal ,ale je to marné přibývá těch bláznů co to snad neví nebo to neřeší a těm bych přál soudní řízení v dané zemi . Už tak je problém jen zaparkovat a bude konec s volným parkováním . To mohu potom levněji lítat a tam si půjčit nějaké moto vozítko . Už jsem to zkusil ale obytné vozidlo je úplně něco jiného .
Žijeme jen jednou.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
tak ale obytné auto nie je o tom, že ušetriť.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,901 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22504 sekund | Průměrně za: 0.22504 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB