Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nehoda nového obytňáku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nehoda nového obytňáku

Poslední aktualizace před 6 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fungl nová obytka.

http://tydenikpol...il-na-bok/
Fun
Smile
Upravil Fun dne 04.07.2018 07:17, před 6 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
Já bych tipoval, že obytňáček si jel lážo plážo kolem kila, bawor za ním jel kolem 180 - 200, na poslední chvíli to strhnul, napálil to do levého zadního růžku, nadzvednul ho a otočil na bok.
Eura mobil novej, bávo taky zánovní, obě auta totálky, škoda tak 2 mega?
Jo a za měsíc budou v aáčkách jako mírné ojetinky po německých dúchodcích !h
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Nevím, jestli ten plast jde opravit. Ale zaujala mě ta rezerva. Musím se podívat pod auto, jestli by sem mi tam také vešla.
Fun
Smile
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Krásna laminátová podlaha. Len ma zaujalo, že nemá žiadne nádrže pod autom. To ich má v dvojitej podlahe?
Upravil copy dne 04.07.2018 14:39, před 6 let
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Přesně to samé mě napadlo při pohledu na ten podvozek
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
To bude ve dvojitý podlaze.
Fun
Smile
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
Ten pohled zabolí!!! J.
R
RemzinČlen
Přidáno před 6 let
Euramobil snad ani bez dvojité podlahy neviděl a tam je všechno jak nádže na čistou i odpadní vodu, baterie i veškeré kohouty. Proto je tak dobrý na zimní karavaning. Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Nevím, jestli ten plast jde opravit. Ale zaujala mě ta rezerva. Musím se podívat pod auto, jestli by sem mi tam také vešla.


Rezerva je přeci standartní pro Ducato, spouštěcí na lanku. Měl jsem 3 Ducata, různé značky a délky a vždy se vešla. Jen je třeba občas spustit a promazat lanko, jinak zarezne.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let
V nových obytných dodávkách rezerva není.Musel jsem si ji tam dodělat.asi není ani v obytkách.Dávají tam kvůli váze opravnou sadu.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

PPPmyto napsal:

V nových obytných dodávkách rezerva není.Musel jsem si ji tam dodělat.asi není ani v obytkách.Dávají tam kvůli váze opravnou sadu.


To jo, to máš pravdu, také jsem je dodělával u všech tří obytek. Vždy ale pasoval originální lankový držák rezervy pro Ducata.
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Když řešíte držák rezervy - tak já laboroval jak ji spustit . Nemám originál klíč na spouštění tak mi chvíli trvalo než jsem zjistil že se rezerva začne spouštět až po stlačení pojistky která je pod tou hrídelkou spouštění . Musel jsem prodloužit drážku v dělaném nádstavci.

Hlavně kolečkama dolu Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Nevím, jestli ten plast jde opravit. Ale zaujala mě ta rezerva. Musím se podívat pod auto, jestli by sem mi tam také vešla.

To podle me nebude origo...mam EM PRS695SB z letosniho roku a zadna rezerva pod autem neni a ani origo moznost. Odpadni nadrz mam izolovanou a vyhrivanou za zadni napravou,tedy neni mozne pouzit ani origo Fiat zdvih rezervy. V miste na foto kde je rezerva je spousta mista pro samo domo tvorbu...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, camperboy, copy, Koralovci, PPPmyto, Vlasta1, Jirka W, Remzin, gut, karlosVW

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,702 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18403 sekund | Průměrně za: 0.18403 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB