Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vševestavbový slet čechy,morava a slezsko 2018: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vševestavbový slet čechy,morava a slezsko 2018

Poslední aktualizace před 5 let
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim všechny vestavbáře. Chtěl bych se zeptat,jestli ma někdo info o letošnim sletu vestaveb.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Připojím se k dotazu, také mne to zajímá.
VW LT 35 maxi
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Připojím se k dotazu, také mne to zajímá.


Mė taky ?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Vestavbový slet bude v říjnu a bude vypsán během prázdnin.
Fun
Smile
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
Aktualizovaná informace ohledně přípojek pro letošní slet v Hořicích - podle údajů na stránkách by jich mělo být 35. Po telefonickém rozhovoru s vedoucím panem Brabcem bude počet navýšen, proudově údajně mají vysokou reservu.
V každém případě - kdo dřív přijde, ten dřív - třeba topí ;-).
A protože nás není fakt málo, organizátoři přislíbili, že budou na místě již od čtvrtka, kemp bude tedy přijímat již v odpoledních hodinách ve čtvrtek a prosím, řadit se efektivně, tedy ne rozmařile (co se týče místa), ať se v pohodě naskládáme a nejsme rozstrkaní až do nejzazších rohů. Třeba kdyby pršelo - ale počasí má být jedno z nejlepších za poslední roky....
Radek
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Radek Sladky napsal:
Tak jo.

Aktualizovaná informace ohledně přípojek pro letošní slet v Hořicích - podle údajů na stránkách by jich mělo být 35. Po telefonickém rozhovoru s vedoucím panem Brabcem bude počet navýšen, proudově údajně mají vysokou reservu.
V každém případě - kdo dřív přijde, ten dřív - třeba topí ;-).
A protože nás není fakt málo, organizátoři přislíbili, že budou na místě již od čtvrtka, kemp bude tedy přijímat již v odpoledních hodinách ve čtvrtek a prosím, řadit se efektivně, tedy ne rozmařile (co se týče místa), ať se v pohodě naskládáme a nejsme rozstrkaní až do nejzazších rohů. Třeba kdyby pršelo - ale počasí má být jedno z nejlepších za poslední roky....
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
Tak po rozhovoru s majitelem - ti, kdož budou přijíždět s tím, že chtějí přípojku, by se měli "poněkud rozptýlit", aby nepřetěžovali jističe. Tedy aby někde nevznikl nějaký hrozen, který, když zapnou všichni topení, tak vyhodí danou větev ;-).

Na čepu bude 10°Staropramen a Plzeň. Jídla budou cca 3 k výběru, nějaká osvědčená dle zkušeností provozu a jsou přislíbeny snídaně v sobotu a v neděli.
Recepce bude otevřena již ve čtvrtek odpoledne a restaurace asi též. Tedy kdo nemůže vydržet .... ;-) Organizátoři budou již od čtvrtku, já dorazím někdy v pátek kolem poledne, nebo krátce po.
Předpověď počasí zatím dobrá - tak zatím, ať jste všichni zdraví!
Radek
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Radek Sladky napsal:


Na čepu bude 10°Staropramen a Plzeň. Jídla budou cca 3 k výběru, nějaká osvědčená dle zkušeností provozu a jsou přislíbeny snídaně v sobotu a v neděli.
Recepce bude otevřena již ve čtvrtek odpoledne a restaurace asi též. Tedy kdo nemůže vydržet .... ;-) Organizátoři budou již od čtvrtku, já dorazím někdy v pátek kolem poledne, nebo krátce po.
Předpověď počasí zatím dobrá - tak zatím, ať jste všichni zdraví!


Jenom upřesním, na čepu bude 10° Staropramen a 12° Prazdroj :-)
My plzeňácí jsem na tohle označení našeho piva krapet háklivý ....
Jinak se těšíme.
ZdeneksedZdeneksedČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Tivat napsal:

Citovat

Radek Sladky napsal:


Na čepu bude 10°Staropramen a Plzeň. Jídla budou cca 3 k výběru, nějaká osvědčená dle zkušeností provozu a jsou přislíbeny snídaně v sobotu a v neděli.
Recepce bude otevřena již ve čtvrtek odpoledne a restaurace asi též. Tedy kdo nemůže vydržet .... ;-) Organizátoři budou již od čtvrtku, já dorazím někdy v pátek kolem poledne, nebo krátce po.
Předpověď počasí zatím dobrá - tak zatím, ať jste všichni zdraví!


Jenom upřesním, na čepu bude 10° Staropramen a 12° Prazdroj :-)
My plzeňácí jsem na tohle označení našeho piva krapet háklivý ....
Jinak se těšíme.

Jé tak to je dobrá nahrávka na dloubnutí do plzeňáků. Prazdroj je samozřejmě nej pivo a mám ho rád, ale o dvanáctce to ani neslyšelo. Prazdroj má 4.4% alkoholu, takže je to taková lepší desítka. Pravá dvanáctka má 5% alkoholu, desítka 4%. Ale nezabijejte mě...
JozaJozaČlen
Přidáno před 5 let
po návratu z 10. sletu vestaveb nezbývá než krátké zhodnocení ............. ( moje a proto velmi subjektivní )

- výběr kempu - hodně dobrý ( zvládli i takovou lavinu obytňáků )
- hospoda výborná ( i když někteří soudruzi nepochopili, že při takové lavině nejde zajistit jídla do čtvrt hodiny )
- za to otevření věže patří organizátorům velká pochvala

Organizátorům děkuji - já jsem odjížděl spokojenej a začínám se pomalu těšit na další slet
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 5 let
Pripojim se k “Joza” , naprosty souhlas do posledniho pismena ( at to neopisuji ). Po deseti letech si vestavbari maji stale co rici, i pri takovem poctu uzasna nalada, velke podekovani firme Blurent, ktera pristavila dve auta a byla k dispozici pripadnym dotazum, kemp obstal na 1* - jidla a piti bylo dost, tomu nahore za tak nadherne pocasi ( a to jsem neznaboh ) ..... zkratka diky vam vsem za tu uzasnou atmosferu a tesime se na “ jubilejni “ 11ty rocnik !!
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let
Byl jsem poprvé, výborná akce, lidi moc fajn, spoustu jsem se dozvěděl nového a udělal si nové přátele.
Místo bezvadné, vše fungovalo, od hospody až po el.přípojky.
Jediné co mě trochu chybělo, bylo více kontaktu a informací od organizátorů. Třeba v pátek večer by bylo fajn, kdyby se organizátoři představili (třeba já je bohužel stále neznám...) a přivítali účastníky, a trošku alespoň nám novým dali info, co se kdy bude dít, třeba že bude otevřená v sobotu věž na hodinu, nebo kdy bude vyhlášení...
Ale to už jsou jenom detaily, víkend umocněný bezvadným počasím byl moc fajn a děkuji všem, co přijeli.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 5 let
K 10-tému sletu ......
V první řadě musím pochválit obsluhu restaurace. Stále na pohodu a vše zvládající obsluha.
Celkové kemp výborný. Otevření rozhledny bylo také přínosem k dobré pohodě a poznání kraje z výšky.
Je pravdou, že jsem ani nezaznamenal přítomnost Jablotronu, jen jejich auta a reklamu. Ale to by se mě stejně netýkalo.
Gratuluji výhercům a fandím všem vestavbářům. Za rok ahoj !

Foto: https://signboss....avby_2018/
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
CibiCibiČlen
Přidáno před 5 let
Díky za perfektní akci, byli jsme na takové poprvé. Pro mne je poučení pro příště - přijet dříve, odjet později :-), pořád bylo se na co ptát.

Jelikož jsme museli odjíždět v sobotu po 17h, tka nevíme výsledky, budou uvedeny?
VW LT 35 maxi
mekiemekieČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Tivat napsal:

Byl jsem poprvé, výborná akce, lidi moc fajn, spoustu jsem se dozvěděl nového a udělal si nové přátele.
Místo bezvadné, vše fungovalo, od hospody až po el.přípojky.
Jediné co mě trochu chybělo, bylo více kontaktu a informací od organizátorů. Třeba v pátek večer by bylo fajn, kdyby se organizátoři představili (třeba já je bohužel stále neznám...) a přivítali účastníky, a trošku alespoň nám novým dali info, co se kdy bude dít, třeba že bude otevřená v sobotu věž na hodinu, nebo kdy bude vyhlášení...
Ale to už jsou jenom detaily, víkend umocněný bezvadným počasím byl moc fajn a děkuji všem, co přijeli.


Jenom možná na vysvětlení pro Tivata a ostatní nové členy - Sice existuje něco, jako "otcové zakladatelé" jako Radek Sladký, Mirek a Iva, Vajglon a další, kteří byli u zrodu, ale protože by nebylo fér to nechávat pořád na několika stejných lidech, kteří by to dělali zadarmo ve svém volnu, bylo dohodnuto, že pořadatelé dalšího ročníku jsou vždy výherci Mis Technik a Mis Sympatic z předchozího roku. Z toho samozřejmě vyplývá nezkušenost "nových" pořadatelů a drobné nedostatky v organizaci. Např. otevření věže se domlouvalo až v sobotu dopoledne. Na druhou stranu je to hlavně o setkávání mezi sebou navzájem a v tomto pojetí jsou pořadatelé pouze ti, kteří se postarají o vypsání sjezdu a domluvu místa setkání. Pokud by to mělo být na profesionálnější úrovni, s přednáškami, promítáním atd, dostali bychom se někam úplně jinam. Co se týče mne, byl jsem spokojený - moc se mi líbílo a hlasuju za "povinné" rozšíření - kromě označení auta číslem i nick nebo jméno. Někteří to letos na popud Matrina Mraka udělali dobrovolně a bylo to fajn. Člověk si konečně pod některými nicky dokáže představit konkrétní tvář.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
jakubsafarjakubsafarNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj všem organizátorům i účastíkům. Díky za diskuse, otevřené dveře a celkovou atmosféru. Příště jedeme zase!
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

jakubsafar napsal:
Ahoj všem organizátorům i účastíkům. Díky za diskuse, otevřené dveře a celkovou atmosféru. Příště jedeme zase!

Do zahraničia? :|
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
jakubsafarjakubsafarNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

jakubsafar napsal:
Ahoj všem organizátorům i účastíkům. Díky za diskuse, otevřené dveře a celkovou atmosféru. Příště jedeme zase!

Do zahraničia? :|


1/ Áno pretože pod osem hodín od Vltavy je stále kúsok!
2/ Za nás jsem poslal 200kč na účet samolepek, jako poděkování.
Upravil jakubsafar dne 15.10.2018 11:13, před 5 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

jakubsafar napsal:

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

jakubsafar napsal:
Ahoj všem organizátorům i účastíkům. Díky za diskuse, otevřené dveře a celkovou atmosféru. Příště jedeme zase!

Do zahraničia? :|

1/ Áno pretože pod osem hodín od Vltavy je stále kúsok!
2/ Za nás jsem poslal 200kč na účet samolepek, jako poděkování.

Dvesto "Korún Českých", prečo nie tých "Eúr"? :P
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
E
EsperoČlen
Přidáno před 5 let
Připojuji se k předpísmákům, příjemně strávený víkend, hospoda se skvělou obsluhou a dobrým jídlem, čistými WC i koupelnami. Příjemné popovídání s většinou účastníků, z nichž někteří byli stejné krevní skupiny z pohledu filosofie jak uspořádat vestavbu a jiní nikoli. Pokud bych řekl, že jsem si tam rozšířil obzory, tak spíše ne, možná trochu materiálově, protože jsem netechnický dinosaurus co nehledá vychytávky a fičury, takže si půjdu dál za tím, jak jsem si to uspořádal v hlavě ještě dříve, než jsem si přivezl domů nový vůz. A proto si tam přepážku nechám, protože já přepážky miluju, že na mně bude pršet při přelézání zezadu dopředu nevadí, protože jsem nepromokavý, leč snadno omyvatelný a WC ve voze nechci, ani kdybych měl mít ode dneška až do smrti průjem. Howgh.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,761 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25288 sekund | Průměrně za: 0.25288 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB