Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pojištění obytňáku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pojištění obytňáku

Poslední aktualizace před 6 let
S
slausekNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak řešíte nějaké připojištění hlavně pro cesty dál do zahraničí. Máte povinné ručení + havarijko, či ADAC? Díval jsem se a Kooperativa nabízí k cestovnímu připojištění možnost připojistit i asistenci pro auto. Nicméně bych ale radiji slyšel, co je podle vás nejlepší varianta.
Díky za tipy a názory.
Honza
AmperAmperNováček
Přidáno před 6 let
mam na aute havarijko s asistenci (Allianz) takze na vlek prislo taky havarijko s asistenci od stejne pojistovny.

Nechci resit ze se neco stane a bude receno ze mam asistenci jen na auto ale nikoliv na vlek. Navic jsem toho nazoru ze pro cesty do zahranici je proste lepsi mit pojistovnu ktera tem lidem tam neco rekne. Kooperativa je urcite fajn ale pro cizince to bude pojistovna z "horni dolni".
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
Podnikatelská pojišťovna nabízí k cestovnímu pojištění asistenci. Dle mého makléře dost výhodně.
Já jsem to zatím nezkoušel, mám havarijní a povinné sjednané v UNIQA pojišťovně i s asistencí a zatím super. Dvakrát jsem využil v zahraničí a bez problémů. Fungovalo to jak má.
Zdraví
Corálek
D
Duro103Člen
Přidáno před 6 let
Mne nevie nikto poistiť havarijné obytku na Slovensku.
Každý dáva od toho ruky preč.

Neviete mi poradiť?
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Ja som poistil. Neviem či môžem písať kde a za koľko.
K
kyklopČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Duro103 napsal:

Mne nevie nikto poistiť havarijné obytku na Slovensku.
Každý dáva od toho ruky preč.

Neviete mi poradiť?


S týmto som problém nikdy nemal, dokonca aj v poisťovni, kde nie je problém preplatiť škodu na obytke B)
S
slausekNováček
Přidáno před 6 let
My máme u ČSOB povinné i havarijní, ale spíš pro jistotu nějaké další připojištění, protože té asistence tam moc není. Hlavně co se odtahu týče. Menší věci si člověk opraví, ale když se stane fakt průšvih, tak aby ho odtah přes půl Evropy nestál bambilion.
Díky,
Honza

Citovat

Coralek napsal:

Podnikatelská pojišťovna nabízí k cestovnímu pojištění asistenci. Dle mého makléře dost výhodně.
Já jsem to zatím nezkoušel, mám havarijní a povinné sjednané v UNIQA pojišťovně i s asistencí a zatím super. Dvakrát jsem využil v zahraničí a bez problémů. Fungovalo to jak má.
Zdraví
Corálek
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
Před pojišťovnou CSOB mohu jenom varovat.
Velké problémy s plněním.
Corálek
medved Tommedved TomČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
jelikož mám všechno co mám pojištěný u Allianz, při pojištění obytky nebylo jiné cesty, přesto mě okouzlily nabídkou povinného ručení " kolik najedeš, tolik platíš ".Při nájezdu cca 10.000 km ročně to dá docela zajímavou slevu. K tomu za cca 900 Kč/rok odtah po celé Evropě , taky pěkný.
Medvěd Tom
E
erboreNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Amper napsal:

mam na aute havarijko s asistenci (Allianz) takze na vlek prislo taky havarijko s asistenci od stejne pojistovny.

Nechci resit ze se neco stane a bude receno ze mam asistenci jen na auto ale nikoliv na vlek. Navic jsem toho nazoru ze pro cesty do zahranici je proste lepsi mit pojistovnu ktera tem lidem tam neco rekne. Kooperativa je urcite fajn ale pro cizince to bude pojistovna z "horni dolni".


Mam u kooperativy a problem (zemrela mi pobliz madridu EGR) v zahranici mi vyresily bez problemu. asistenci stejne nedelaji oni ale Global Assistance a ti funguji po cele evrope. prespani jsem jim rekl, ze si zaridim sam (nebyl problem, mluvim peti jazyky) a oni mi ho proplati. druhy den rano jsem jim poslal ucet za prespani a dalsi den jsem mel penize na ucte. ja muzu jen doporucit.
S
slausekNováček
Přidáno před 6 let
A to máš klasicky povinný/havarijko, nebo to jejich připojištění asistence HOLIDAY?
https://www.koop....ba-holiday
Jde mi o to, jestli má tohle smysl přidat k obyč cestovnímu pojištění osob.
Díky,
Honza


Citovat

erbore napsal:

Citovat

Amper napsal:

mam na aute havarijko s asistenci (Allianz) takze na vlek prislo taky havarijko s asistenci od stejne pojistovny.

Nechci resit ze se neco stane a bude receno ze mam asistenci jen na auto ale nikoliv na vlek. Navic jsem toho nazoru ze pro cesty do zahranici je proste lepsi mit pojistovnu ktera tem lidem tam neco rekne. Kooperativa je urcite fajn ale pro cizince to bude pojistovna z "horni dolni".


Mam u kooperativy a problem (zemrela mi pobliz madridu EGR) v zahranici mi vyresily bez problemu. asistenci stejne nedelaji oni ale Global Assistance a ti funguji po cele evrope. prespani jsem jim rekl, ze si zaridim sam (nebyl problem, mluvim peti jazyky) a oni mi ho proplati. druhy den rano jsem jim poslal ucet za prespani a dalsi den jsem mel penize na ucte. ja muzu jen doporucit.
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Našim mladým před 14 dny umřelo auto v Bosně mezi Fočou a Sarajevem. Použili asistenční připojištění za 400,- u Kooperativy a přes Global Asistance to fungovalo skvěle. Pán na telefonu z Prahy jim sehnal místní odtah, i když místo stanovené lhůty 90 minut přijel až po čtyřech hodinách, což se dá v sobotu na Balkáně pochopit. Odvezl je do Sarajeva, tam řekli v servisu, že na to mrknou až v pondělí, tak splnili další lhůtu, že vozidlo je neopravitelné do 48 hodin a získali nárok na náhradní vozidlo a odtah nepojízdného auta domů. Pán z Prahy zařídil hotel v Sarajevu včetně taxíku k němu a ještě večer se jim ozval řidič odtahovky ze základny v Chorvatsku, že ráno přiveze náhradní auto a jejich si naloží. Což se také stalo, a vzhledem k tomu, že se ještě půlden zdrželi neplánovanou prohlídkou Sarajeva, volal jim kamarád ze servisu v ČR, že auto už je tam a oni ještě byli na cestě...Dostali na cestu novou Fábii kombi 1,9, kterou vrátili na pobočce Global Asistance nedaleko bydliště. Vše fungovalo bezvadně a stálo je to navíc akorát dálniční známku přes Maďarsko a Slovensko, kterou museli na půjčené auto koupit....nic víc. Doporučuji, pro obytka do 3,5 t bez problémů.
ffoccusffoccusČlen
Přidáno před 6 let
Nevíte jak je to s pojistenim speciálně obytného auta? V pojišťovně mi bylo sděleno, že to je dražší, než obytný vuz, moc se mi to nezdá.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: slausek, Amper, Coralek, Duro103, tomasv, kyklop, medved Tom, erbore, Tivat, ffoccus

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,348 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16860 sekund | Průměrně za: 0.1686 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.05MB/2MB