Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ventilátor do střešního okna z ALDI: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ventilátor do střešního okna z ALDI

Poslední aktualizace před 5 let
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Narazil jsem na zajímavý tip. ALDI vyprodává za 15Eur ventilátor, který přesně pasuje do střešního okna. Třeba se tato informace bude někomu, kdo bydlí blíže německým hranicím hodit. Pokud by se našel někdo, kdo by koupil i jeden navíc pro mne, přivítal bych to.
Zdroj informace zde:
Upravil Rudy dne 22.07.2018 11:26, před 6 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Kupil som v rakuskom hoferi akurat bol v akci a parada lepsie nez vent kit nakolko toto je silnesie vrelo odporucam
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
O
Ondra240Člen
Přidáno před 6 let
Také bych koupil pokud by někdo mohl sehnat zaplatím 3nasobek plus pošta pošlu peníze předem
simchasimchaČlen
Přidáno před 6 let
https://www.mall....0033-greco

Třeba tady ho koupíš.
petr986petr986Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, koupil jsem v Aldi v Zitave, ale bez slevy, tzn. 20 €. Muzu tam zitra zkusit zajet snad jeste budou.
Poslete mi oba presnou adresu do SZ. Koupim tolik kolik mi do nakupu prijde adres. Odhaduji vcetne postovneho 600,--.
Knaus Skywave 650MG, 2010
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, koupil jsem v Aldi v Zitave, ale bez slevy, tzn. 20 €. Muzu tam zitra zkusit zajet snad jeste budou.
Poslete mi oba presnou adresu do SZ. Koupim tolik kolik mi do nakupu prijde adres. Odhaduji vcetne postovneho 600,--.

Pokud je ta nabídka směrována na mne, děkuji za ni. Nicméně ventilátor už mám koupený a pouze čekám, až mi jej Jirka (Děda Lebeda), který jej koupil zrovna v Žitavě, bude moci poslat. Ozvalo se mi i pár dalších přátel, kteří si ventilátor koupili a zatím všechny reakce jsou kladné. Za 20E je to fakt dobrá koupě.
O
Ondra240Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

petr986 napsal:

Ahoj, koupil jsem v Aldi v Zitave, ale bez slevy, tzn. 20 €. Muzu tam zitra zkusit zajet snad jeste budou.
Poslete mi oba presnou adresu do SZ. Koupim tolik kolik mi do nakupu prijde adres. Odhaduji vcetne postovneho 600,--.




Poslal jsem SZ
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 6 let
Poslaná zpráva
petr986petr986Člen
Přidáno před 6 let
Tak bohužel uz nejsou, byl jsem v obou Aldi v Zitave a vyprodano.
Knaus Skywave 650MG, 2010
O
Ondra240Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

petr986 napsal:

Tak bohužel uz nejsou, byl jsem v obou Aldi v Zitave a vyprodano.


Škoda přesto děkuji může ještě někdo sehnat? Na mallu není! Dle operátora
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Ja mám presne tento, akurát je biely a s logom "Quigg"
i.ebayimg.com/images/g/JbQAAOSwurZZGZ5N/s-l1600.jpg




https://www.ebay....2939673741

v Aldi ich mali za 14.99 € v akcii asi pred 3-4 rokmi. Potom som ho videl ešte raz, auž bol za 19.99. A z ebay sa dá objednať za 31.99€ a doručia vám ho hocikde po Nemecku do boxu.
zalisacizalisaciČlen
Přidáno před 6 let
zkuste tady , třeba budete mít štěstí
https://www.sbaza...dvert-link

Rudy díky , opravdu skvěle padne do okna .
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Hosi a jak moc to zere ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Podle papíru 45W. Je na 230V ale dá se zapnout na měnič.
MontyMontyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, prodává se i u nás za 699 Kč .
O
Ondra240Člen
Přidáno před 6 let
Pošlete prosím odkaz kde jste ho našel díky
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
MontyMontyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Monty napsal:

Ahoj, prodává se i u nás za 699 Kč .


Na naší prodejně.
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 6 let
Mohu se zeptat majitelů ventilátoru, jestli je možné umístit jej do okna Maxi Heki, nebo pouze do Midi Heki??? Maxi Heki má šířku rámu 52 cm...
Děkuji za informaci ;)
Petr
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
mne pasuje do midi heky drzi jemne na drziaku roletky
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, maregree, Ondra240, simcha, petr986, atlantic, copy, zalisaci, JiPe Highlanders, Monty, tomkop, PetrN, allfa, Dostal, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,355 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21490 sekund | Průměrně za: 0.2149 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB