Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nová vážnice Rakousko - Mistelbach: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nová vážnice Rakousko - Mistelbach

Poslední aktualizace před 4 roky
atanerkaatanerkaNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny "karavaňáky"!
dotaz: na nově dostavěné dálnici směr Mikulov-Vídeň je plánovaná vážnice u Mistelbachu (ve směru Poisdorf - Vídeň), má někdo podrobnější info zda už funguje?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Cca v sobotu tam pojedu, tak budu mít oči na stopkách.
Fun
Smile
atanerkaatanerkaNováček
Přidáno před 6 let
super, tak dejte vědět, jak to vypadá ;)
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Jezdim tam dost často naposledy včera 21.8.2018 nic se tam nedeje je tam prazdno ale pozor asi budou chytat i z druhé strany mají tam pod dalnici podjezd a z dalnice je odbočka takze tezka auta nekupovat nebo hubnout
moodsmoodsČlen
Přidáno před 6 let
Před týdnem 15.8. odpoledne vážnice ve směru na Vídeň fungovala se značkou nad 3,5 t. Jel jsem v protisměru, vracel jsem se z Wachau.
Mirek & Nori & Barča & Roller Team Granduca 285 P
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
www.mistelbach.at/fileadmin/_processed_/6/8/csm_A5_LKW-Verkehrskontrollplatz_Eroeffnung_274457df63.jpg


www.mistelbach.at/fileadmin/_processed_/1/8/csm_A5_LKW-Verkehrskontrollplatz_Eroeffnung1_2a029063ba.jpg
M
Marek007Člen
Přidáno před 6 let
V neděli 26.8 po 9 h večer, jsem tam dostal 350 Eur pokutu za 750 kg navíc. Poprvé po 8 letech ježdění. Všechna auta nad 2,8 t. Stalo se mě už asi 2krat v A, že jsem musel sjet, ale vždy jen mrkli na obličeje a mávli pokračovat. Tentokrat mě zvážili a pak jsem zaplatil. Velká zkušenost, budu objíždět vážnice, nejezdit přes A pokud to teda půjde.
Laika Kreos 5010, 7,5 -7,9m, 3,5 t mam s řidičem bez ničeho. Takže plus tři lidi, tři kola,paddleboard, kanoe, plná nádrž nafty, stolek, židle , rezerva, 100 kg vody a ostatní, celkem 4,25 T. Když bych to ořezal dostal bych se max tak na 3,9T. Dostal jsem pokutu při dolní hranici. Policajt, se mě zdálo, že mu to radost nedělá, ukazoval tabulku 350-420 Eur. Přede mnou Poláci měli taky 4,2 T.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
zdravim tieto vaziace useky su vzdy pri vstupe teda par km po vstupe ci uz je to z ciech akebo sk a madarska nefunguju stale ale nieje to neako periodicky odporucam vsetkym pri prejazde nenosit zbytocne vodu zosebou a ine blbosti za vsetko sa plati plus oni dokazu kontrolovat aj na tzv Bundesskach okrskach pozeraju na fugu medzi kolesami ale aj namatkovo nakloko vedia ze su karavany pretazovane oni sa ohanaju ze to neni o kasirovani pokut ale o bezpecnosti ja osobne prevazujem obytny prives ked sa da a vsetko zbytocne som vyhodil potom je uz lepsie za sebou tahat vozik a spravit si E vodicak a mas to bez pokuty
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Včera odpoledne byla vážnice mimo provoz. Jel jsem s minimem vody a prázdnou nádrží, tak jsem strach neměl. Tankoval jsem až ve Vídni, cena lepší než v Mikulově. To jen pro info.
Proč však píšu. Jel jsem do Itálie a navigace mne za Vídní stáhla na Bruck a Leoben. Na klasickou trasu přes Graz jsem tak najel až za Klagenfurtem. Cesta pohoda, časově zhruba stejně a hlavně cestou žádná další vážnice. Jen tip pro ty, co s váhou moc nenadělají.
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 6 let
Váha už funguje "naplno" - pátek 31.8. cca 16:30 vše nad 2,7 t svedeno přes váhu. Vážení proběhlo bez ztráty kytičky a Euráčů. A bude hůř....
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 6 let
Muzete sem dat souradnice ty vahy? Diky
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Váha v provozu, váženo cca 4x za 8 let ježdění různě v Rakousku a Italii, holt jsem udělal dobře a na rady kamrádů na počátku vybral Dethleffs Globebus i11 (resp. Dethleffse) kde nekecali s doložností. Standardně na váhách vidáme pokutované řidiče alkoven starších datumů často na první pohled naložené k prasknutí.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
T
tomas_Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Chtěl bych se zeptat.
Mám maximální přípustnou v TP 3300.
Reálně mám tak 3500.
Porovnávají to s daty v TP nebo to co je do 3500 neřeší?
Diky za info
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

upman napsal:

Váha v provozu, váženo cca 4x za 8 let ježdění různě v Rakousku a Italii, holt jsem udělal dobře a na rady kamrádů na počátku vybral Dethleffs Globebus i11 (resp. Dethleffse) kde nekecali s doložností. Standardně na váhách vidáme pokutované řidiče alkoven starších datumů často na první pohled naložené k prasknutí.


Mohu potvrdit ze tato znacka ma velmi dobrou doloznost a vim o cem mluvim, jelikoz ti co mne tu znaji jiz vedi, ze vahy mam v maliku :)

Automatické sloučení 11.09.2018 18:06:

Citovat

tomas_ napsal:

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat.
Mám maximální přípustnou v TP 3300.
Reálně mám tak 3500.
Porovnávají to s daty v TP nebo to co je do 3500 neřeší?
Diky za info


Z meho pohledu jen nenarazit na zakomplexovaneho policistu :) Osobne nelze si pripustnou u tveho vozu zvysit na 3500?
Upravil ramtlah1 dne 11.09.2018 17:06, před 6 let
T
tomas_Člen
Přidáno před 6 let
Je to vestavba v boxeru

Nevím jak je to s možnosti navýšení

Takto to ale asi vyjelo z fabriky
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Tomasi, hele vazit dodavky jsem snad jeste nevidel. Takze tezko rici, kazdopadne to za tu pokutu asi nestoji - holt to bude chtit nekde ubrat - a nebo na to prdet a frcet v klidu dal, jen pozor - nas jednou dokone vazili i pred najezdem na trajekt (myslim ze to bylo Dansko-Svedsko) a chlapika pred nami normalne vyhodii a sebrali mu jizdenku plus zaplatil mega pokutu za "podvod". Byl to nemec a mel VW transportera westfalku, fakt sem cumel....
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
J
JURČlen
Přidáno před 6 let
Jestli to dobre chapu tak pokud mam os.auto (2.3t) + prives (2t) tak se me to netyka? Nebo se bere celkova hmotnost soupravy?
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 6 let
A nedá se to objet? Nevím jestli je to v tom místě nové dálnice, ale pokud ano, tak vedle vede cesta až do Vídně, takže by se to mělo dát objet.
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ladesek napsal:

A nedá se to objet? Nevím jestli je to v tom místě nové dálnice, ale pokud ano, tak vedle vede cesta až do Vídně, takže by se to mělo dát objet.



Ahoj, a kde to přesně je ? Nemáte někdo souřadnice ?
M
MichalBNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

tomas_ napsal:

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat.
Mám maximální přípustnou v TP 3300.
Reálně mám tak 3500.
Porovnávají to s daty v TP nebo to co je do 3500 neřeší?
Diky za info


Ahoj, tuto situaci jsem zažil přímo na přechodu v Mikulově, vestavba Possl, v OTP 3.300 kg (ověřoval), zváženo 3.380 kg.
po cca čtvrthodinové diskusi příslušník prohlásil "toleranz" bez finanční ztráty.
Po návratu jsem řešil jak u prodejce, tak i u zástupce Fiatu možnost navýšení celkové hmotnosti na 3.500 kg - výsledek v ČR bohužel není možné, snad v D u výrobce, ale prý je rozdíl v podvozku (tlumiče, pružiny). Takře výsledkem byla výměna vozu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,547 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15699 sekund | Průměrně za: 0.15699 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB