Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bükfürdö oprava bazenu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bükfürdö oprava bazenu

Poslední aktualizace před 5 let
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Pozor od 17.9. do konce roku bude v oprave bazen c. 5, dle meho nazoru ten nejlepsi lecivy. Nahrada je bazen 7, ale az prijde chladno, tak ho zavrou. Po dobu rekonstrukce 5ky bude ale vstup do zony II. za priplatek pouhych 500 HUF.

Automatické sloučení 15.09.2018 16:45:
http://www.bukfur...zari-2018/

Tady je detailni info.
Upravil lusy dne 15.09.2018 15:45, před 6 let
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 6 let
Právě jsme se od tama vrátili. Je to naprd, není tam žádný teplejší venkovní bazén. Museli jsme sedět ve vnitřním bazénu, chtěli jsme jet v říjnu a listopadu, jezdíme jen sem, ale budeme se muset poohlídnout po něčem jiném.
V
vendyČlen
Přidáno před 6 let
Mám dotaz v souvislosti s opravou teplého léčivého bazénu v Buku. Já jsem ještě v jiných maďarských lázních nebyl a tak prosím o Vaše názory kde jinde je nyní v provozu teplý, venkovní, sirný bazén jako v Buku a samozřejmě kemp. Děkuji za Vaše názory a hodnocení ostatních maďarských lázní s kempem. Vendy

Automatické sloučení 01.10.2018 19:02:
Nenajde se nikdo kdo by poradil?
Upravil vendy dne 01.10.2018 18:02, před 5 let
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 5 let
Připojuji se s dotazem, jezdíme hlavně do Buku, ale tam momentálně opravují venkovní teplý bazén. Právě jsme se vrátili ze Sarváru, ale tam teplota venkovního bazénu byla hodně špatná. Byla nám tam zima i přesto, že bylo krásné počasí. Může nám někdo doporučit lázně, kde by venkovní teplota bazénu byla alespoň 37 °C. Děkuji
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 5 let
My už viac ako rok chodíme do termalov Bogacs a sme spokojný . Najbližšie tam budeme od 23.10 do 30.10 . Kemp súčasťou kúpaliska otvorené pre kemperov od 6-22 hodiny pre verejnosť od 9-17 . V blízkosti Eger /17km/ cyklocesta . 400 M od kúpaliska pivnice s predajom domáceho vina
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
P
petr soukenikČlen
Přidáno před 5 let
Potvrzuju Michalův komentář.Bogács přívětivý pro OA a karavany.
M
MČlen
Přidáno před 5 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 5 let
Jakou cestou do Bogácse jezdíte? Před 4 léty jsem byl osobním autem v termálech v Egeru a jelikož jsem ze severní Moravy, tak jsem jel trasu Martin-Zvolen-Lučenec-Eger no a od Lučence to byla katastrofa, úplně rozbité cesty. Je možné, že za tu dobu ten úsek už opravili, ale pokud né, tak obytnákem bych tady nejel.. Jel někdo v poslední době tuto trasu?

Jinak my léta jezdili do Mosoně, od poslední návštěvy už tam nepojedeme a taky hledáme, kam jezdit "na jistotu"....
C
Cestaci - Eliska a JaroslavČlen
Přidáno před 5 let
My jezdíváme do Bogacse: Žilina, Martin, Tur. Teplice, Dolná Štubňa, Harmanec, B. Bystrica, Sliač (mimo dálnici R1), Zvolen, Detva, Lučenec, Filakovo, Salgotárjanye, Eger, Bogacs.
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

cestaci napsal:

My jezdíváme do Bogacse: Žilina, Martin, Tur. Teplice, Dolná Štubňa, Harmanec, B. Bystrica, Sliač (mimo dálnici R1), Zvolen, Detva, Lučenec, Filakovo, Salgotárjanye, Eger, Bogacs.

Pochopil jsem že jezdíte bez dálniční známky? Souhlas, těch pár km za 10E nestojí. Jaká je však kvalita silnic? Není to na rozsypání auta? Popravdě taky hledáme alternativu k Buku.
M
MČlen
Přidáno před 5 let
Alternatívna cesta: Banská Bystrica - Čerín /voľný prameň minerálky /- Zvolenská Slatina - Lučenec.....trošku cez kopce a dedinky /poznávačka Slovenska/
Pozor na spoplatnené úseky /napríklad R2/.... https://www.ndsas...cna-znamka
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

M napsal:

Alternatívna cesta: Banská Bystrica - Čerín /voľný prameň minerálky /- Zvolenská Slatina - Lučenec.....trošku cez kopce a dedinky /poznávačka Slovenska/
Pozor na spoplatnené úseky /napríklad R2/.... https://www.ndsas...cna-znamka

Díky, rádi vyzkoušíme. (y)
Jak to ale vypadá na středním Slovensku z kvalitou silnic? Pamatuji si před pár roky trasu z Martina do Kremnice. Po jejím projetí jsem se zařekl, že takhle týrat auto nebudu. Věřím, že se jednalo o výjimku a ostatní silnice jsou v lepším stavu. Máme projeté trasy ze Žiliny do Tater, do Bratislavy, Dunajské Stredy a dále na Györ. Ty mi přišly v pohodě, jedná se ale vesměs o nové silnice nebo dálnice. Můžete dát někdo info?
PepiPepiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

M napsal:

Alternatívna cesta: Banská Bystrica - Čerín /voľný prameň minerálky /- Zvolenská Slatina - Lučenec.....trošku cez kopce a dedinky /poznávačka Slovenska/
Pozor na spoplatnené úseky /napríklad R2/.... https://www.ndsas...cna-znamka

Díky, rádi vyzkoušíme. (y)
Jak to ale vypadá na středním Slovensku z kvalitou silnic? Pamatuji si před pár roky trasu z Martina do Kremnice. Po jejím projetí jsem se zařekl, že takhle týrat auto nebudu. Věřím, že se jednalo o výjimku a ostatní silnice jsou v lepším stavu. Máme projeté trasy ze Žiliny do Tater, do Bratislavy, Dunajské Stredy a dále na Györ. Ty mi přišly v pohodě, jedná se ale vesměs o nové silnice nebo dálnice. Můžete dát někdo info?
Rudý ahoj byl jsem v této oblasti několikrát, je to super,poměrně hodně termalu,pěkné města Her atd.,ale cesta hrozná, jinak v buku otevřeli zazitkove pro všechny zadarmo,
L
lusyČlen
Přidáno před 5 let
A co treba Hegykö?
L
LuteveČlen
Přidáno před 5 let
Z Büku jsme se vrátili 28. 10. 2018.
Letos, po dobu opravy termálního bazénu se může procházet bez placení do rekreační zóny, kde je venkovní bazén Srdce č.26, který má teplotu vody 33-35°C. Voda v něm byla místy až horká!!!
Plánovaná zavírací doba bazénů*:
Nr. 10/1. Bazén 5. listopad 2018
Nr. 10/4. Bazén 5. listopad 2018
Nr. 26. Bazén Srdce 5. listopad 2018
Nr. 10/2. Bazén 16. prosinec 2018
Nr. 10/3 Bazén 16. prosinec 2018

*Skutečná zavírací doba může být od zveřejněné odlišná.

Ještě jsme zjistili, že v sobotu mají otevřeno do 19.00 hod.
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 5 let
Nám právě 35 °C přijde málo, chtělo by to aspoň tak 37°C, ale nevíme kam jet, kde by byl takhle teplý venkovní bazén, byli jste někdo v Pápě, jak tam to vypadá?
P
paragČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Britovi napsal:

Nám právě 35 °C přijde málo, chtělo by to aspoň tak 37°C, ale nevíme kam jet, kde by byl takhle teplý venkovní bazén, byli jste někdo v Pápě, jak tam to vypadá?

Při cestě z TR jsme se zastavili ve středu v Cserkeszolo,pěkné lázně a venkovní bazény 36-39st.Je to sice dál,ale úroveň kempu a lázní na úrovni.Cena dva dospělí a obytka asi 500Kč +el.asi 60Kč.
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 5 let
Nevíte někdo, jak to vypadá s otevřením bazénu?
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 5 let
Vyskúšaj ten Bogacs uvidis nebudeš ľutovať . A ja na Tvojom mieste by som išiel po diaľnici stojí za to to zaplatiť hlavne keď vidím že máš príves ako aj my. To z diaľnice na 128 km M3 zides z diaľnice a po dobrej ceste to máš len 20 km do Bogacsa
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Britovi napsal:

Nevíte někdo, jak to vypadá s otevřením bazénu?

Vrátili jsme se z Buku v sobotu. Bazén je zakrytý plachtou, snad vybetonovaný ale určitě bez obkladů. Navíc je v hale vyvěšená informace o rekonstrukci budovy léčebného bazénu. Taky park před bazénem je zcela rozkopán. Určitě to nevypadá na týdny, spíše bych sázel na měsíce. Kemp je do 7.2.2019 uzavřen.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,330 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24859 sekund | Průměrně za: 0.24859 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB