Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gumák s pevnou podlahou - osobní zkušenost: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gumák s pevnou podlahou - osobní zkušenost

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Preferujete pevnou nebo nafukovací podlahu?

    Pevnou [5/5]100 %
    Nafukovací [0/5]0 %
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let
Zdravím, přátelé!

Jsem vášnivý rybář a před začátkem letošní sezóny dravců jsem se rozhodl pořídit si nový rybářský člun, abych mohl chytat na nádržích jako Slapy a Orlík. Dost dlouhou dobu před tím jsem hledal vhodný člun na internetu s tím, že by ten měl mít pevnou podlahu. Ale….ne že bych byl líný, ovšem tvrdá podlaha v "gumáku" byla pro mne vždy dost velkým problémem, protože u obvyklých modelů s obdélníkovým tvarem podlahy jsem si vždy málem zlámal prsty a také bylo třeba vždy sfouknout člun před tím, než by se tam ta podlaha dala nebo naopak vyndala na konci rybolovu. Obzvlášť by to bylo nepříjemné na několikadenních výpravách s průzkumem řady lokalit. Upřímně dost dlouho jsem se nemohl rozhodnout pro pořízení jakéhokoliv člunu vůbec.

V únoru jsem ale navštívil tradičně rybářskou výstavu ForFishing v Praze, kde jsem uviděl nafukovací člun PolarBird, který mne ihned zaujal a to především tvarem podlahy a možnosti její instalace do již nafouknutého člunu. A samotné položení podlahy, což jsem zdárně vyzkoušel přímo na výstavě, zaujme nejvíce 2 až 3 minuty! Podlaha je vyrobena ze sklolaminátu, takže je daleko lehčí a pevnější, než překližka. Spolehlivá se zase jako hliník, ale přece ten bych si asi nevybral. Člun se nyní prodává i v Praze, a proto jsem si ho vyzvedl přímo na skladě. Já jsem letos rybařil z tohoto gumáku již hodně krát a můžu jen doporučit. Pohodlnou se mi zdá i vnitřní šířka člunu, kam jsem umístil otočné křeslo jak v nejlepších lodích z BassPro. Délku člunu jsem si vybral 360 cm, poněvadž mne to zatím stačí a elektromotor na pět koní to lehce utáhne. Možná v budoucnu to zvětším, poněvadž Polar Bird mají různé modely. Podívejte se na video, co jsem vytvořil, snažil jsem se udělat ho přínosným a dle vlastních zkušenosti, nikoliv z řády "jedná baba povídala".




Pokud budete mít nějaké dotazy, tak klidně napište.
MajliMajliČlen
Přidáno před 5 let
Reklama :o Zázračnííí člun nechci.
Upravil Majli dne 08.11.2018 17:26, před 5 let
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

CarpManCZ napsal:
V únoru jsem ale navštívil tradičně rybářskou výstavu ForFishing v Praze, kde jsem uviděl nafukovací člun PolarBird, který mne ihned zaujal a to především tvarem podlahy a možnosti její instalace do již nafouknutého člunu. A samotné položení podlahy, což jsem zdárně vyzkoušel přímo na výstavě, zaujme nejvíce 2 až 3 minuty! Podlaha je vyrobena ze sklolaminátu, takže je daleko lehčí a pevnější, než překližka. Spolehlivá se zase jako hliník, ale přece ten bych si asi nevybral. Člun se nyní prodává i v Praze, a proto jsem si ho vyzvedl přímo na skladě. Já jsem letos rybařil z tohoto gumáku již hodně krát a můžu jen doporučit. Pohodlnou se mi zdá i vnitřní šířka člunu, kam jsem umístil otočné křeslo jak v nejlepších lodích z BassPro. Délku člunu jsem si vybral 360 cm, poněvadž mne to zatím stačí a elektromotor na pět koní to lehce utáhne. Možná v budoucnu to zvětším, poněvadž Polar Bird mají různé modely. Podívejte se na video, co jsem vytvořil, snažil jsem se udělat ho přínosným a dle vlastních zkušenosti, nikoliv z řády "jedná baba povídala".


Pokud budete mít nějaké dotazy, tak klidně napište.




A struny do kytary kupuješ kde ty jeden vášnivej rybáři, tady toho moc nechytíš ? :o:o:o
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Majli napsal:

Reklama :o Zázračnííí člun nechci.


Omlouvám se za chybu, ovšem zajisté Vy jste nikdy chybu neudělal v mateřštině, že? Vsadím se že ano, pojďme se podívat třeba do historie příspěvků))))
Jinak můžete to brát jako reklamu, ale tím pádem reklamou je cokoliv, kde se objeví nějaké nové zboží. :o
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 5 let
Zajímal by mě ten kompresor o něčem takovém uvažuji
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Stejný kompresor mám, prodávají ho snad všechny prodejny co se zabývají lodním příslušenstvím, nafoukne clun na tlak který si jednoduše nastavit na kompresoru. Dá se pořídit tuším okolo 3 tis. Mohu doporučit - kompresor dobra volba.
Cao Martin
MTSMTSČlen
Přidáno před 5 let
Nechápu tu podlahu, mám klasickou a pokud člun skládám, tak ho stejně musím vyfouknout. Nikdy jsem neměl potřebu vyndavat podlahu z nafouknutého člunu. Další věc bude chování té podlahy s použitím výkonnějšího motoru, když není sevřená tlakem nafouknutého člunu a je z tolika dílů, ale nemám osobní zkušenost.

Citovat

atlantic napsal:

Zajímal by mě ten kompresor o něčem takovém uvažuji

Když reklama tak reklama, mám tento kompresor od zdejšího člena a naprostá spokojenost řadu let, pořídil jsem si k němu malý aku , abych nebyl závislý na autobaterii.

https://www.sport...-80-detail
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
T
TandyČlen
Přidáno před 5 let
Možná jde o to, mít možnost vyndat podlahu dříve než se bude člun vynášet z vody. Aby byl lehčí. Anebo ty kolečka a pak je to jedno.
Mám jiný člun. Bez podlahy 18, s podlahou 38 kg. To se pronese. Jenže abych dostal lamely ven, musím vypustit všechny komory. ;)
Tatifer
Upravil Tandy dne 09.11.2018 22:31, před 5 let
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 5 let
Dva "příspěvky" a reklama jako prase. Navíc ještě ve stylu id... Horsta...
Honza, Romča, Honzík (13)
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)


Omlouvám se špatně jsem to pochopil
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)


Jistě to byl dobrý postřeh, ovšem věnoval jsem popisu tohoto člunu dost času, takže pojďme k věci. Máte prosím nějaké dotazy? Rád na ně odpovím.

Automatické sloučení 13.11.2018 19:39:

Citovat

Tandy napsal:

Možná jde o to, mít možnost vyndat podlahu dříve než se bude člun vynášet z vody. Aby byl lehčí. Anebo ty kolečka a pak je to jedno.
Mám jiný člun. Bez podlahy 18, s podlahou 38 kg. To se pronese. Jenže abych dostal lamely ven, musím vypustit všechny komory. ;)


Zdravím Vás pane kolego,
podlaha se dá vyndat docela snadno i z nafouknutého člunu. Jediná věc, která se musí sfouknout je kýl, což je logické, poněvadž drží podlahu zespodu. Kolečka k tomuto člunu jsou také, ale nemám je zatím nainstalované.
Upravil CarpManCZ dne 13.11.2018 19:39, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: CarpManCZ, Majli, Chlapi_sobe, atlantic, Martasik, MTS, Tandy, Honza-PH

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,028 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19886 sekund | Průměrně za: 0.19886 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.07MB/4MB