Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Mariazell v zimě

Poslední aktualizace před 6 let
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 6 let
Krásný podzim všem,
rádi bychom v prosinci navštívili Mariazell i s lyžemi. Má někdo zkušenosti s možností přespání v zimě v tomto středisku ? Popř s přesunem do Semmeringu ? Máme tahače 4x4 a karavan.
Děkuji.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Lyžovat se dá také v Hochkaru kde jsme byli loni na Velikonoce čtyři obytky a jeden karavan (přívěs). Při sněžení obtížnější výjezd do cca 1600m (asi šest Km) www.skiing-parkin...
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji, oblast Hochkaru a Lackenhofu známe. Letos bychom rádi do Mariazell.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
… víte, jak se dostat od dojezdu zpět k nástupní lanovce? Jezdí tam skibus nebo se to dá sjet na lyžích?

PS: Chtěl jsem přidat obrázek, ale nejde mi to, třebaže má jen 232kB.

Je tady:
https://uloz.to/!bH1M7v8U9XRc/screens...mapycz-jpg
Knaus Van i650MEG, 2017
Upravil Fun dne 10.10.2018 15:02, před 6 let
DDT Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

DDT napsal:

… víte, jak se dostat od dojezdu zpět k nástupní lanovce? Jezdí tam skibus nebo se to dá sjet na lyžích?

PS: Chtěl jsem přidat obrázek, ale nejde mi to, třebaže má jen 232kB.

Je tady:
https://uloz.to/!bH1M7v8U9XRc/screens...mapycz-jpg


Poslal jsem SZ.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
dostala se ke mně informace o lyžování v Annaberg u Mariazell. Víte někdo, jaké to tam je a jestli se tam dá nocovat?
Díky
K
kyklopČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

dostala se ke mně informace o lyžování v Annaberg u Mariazell. Víte někdo, jaké to tam je a jestli se tam dá nocovat?
Díky


Minulý rok som tam bol, nebol problém. Ešte pár dní predtým som im mailom poslal dotaz na možnosť parkovania obytky a na čo tiež odpovedali kladne, s tým, že zaparkujte na okraji parkoviska. Bolo to začiatkom marca....
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?
K
kyklopČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?


Záleží na tom čo očakávaš, bol som tam, lebo tá ľahká časť bola ako stvorená pre začiatočníka (moja dcéra)

Citovat

:)
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

díky.

Jaké je tam lyžování, má to smysl?


Na tvou otázku nelze smysluplně odpovědět s tím, že to nevyřeší tvůj problém, který v podstatě neznáme.
Nasměrování:
-stránky o lyžování v okolí Mariazell
-videa z lyžování v Mariazell
- atd.. to by ti mělo odpovědět na dotaz ? cit.: " ... má to smysl ? "

link např. https://snow.cz/stredisko/925-mariaze...azell/mapa
a jiné i interaktivní mapy.

Následné konkrétní dotazy, např. jak tam je plno o víkendu ? , dá se permanentka přenášet na jinou osobu, je tam možnost uschovat lyže a vysušit boty v skiboxu ? atd... a potom lze konkrétně doplnit informace do tvé "skládačky".
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
ještě jednou díky.

Myslel jsem si, že dotaz je z předchozí komunikace jasný, ale upřesním.

Měl jsem na mysli, jaké je tam lyžování ve smyslu svah. Krátký, prudký, dlouhý, upravený. Pro začátečníky/zkušené lyžaře apod.

V podstatě si to ale můžu vygooglit a nikoho tu zbytečně neobtěžovat, jak už jsem párkrát svým dotazem učinil. Holt jsem nepoučitelný.

O víkendu se tam zajedu porozhlédnout.
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 6 let
Pěkný den všem,
vidím, že jsme se přesunuli od možnosti parkování v Mariazell k lyžování v Annabergu, což jsem určitě v položené původní otázce nezamýšlel.
Ale i tak děkuji za všechny příspěvky.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
dlouho jsem přemýšlel, jestli to vrazit sem nebo do nového vlákna. Když už se tam objevil Hochkar a Lackenhof, říkal jsem si, že Annaberg je blíže. Pardon

Automatické sloučení 19.10.2018 17:57:
ještě pro doplnění, z několika zdrojů jsem dostal tohle místo 47.810, 15.290 a v létě jsem tam OA stát viděl.
Upravil maria dne 19.10.2018 17:57, před 6 let
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 6 let
OK, děkuji, neber to osobně, máš pravdu je to blíže, ale otázka směřovala právě k Mariazellu.

Citovat

maria napsal:

dlouho jsem přemýšlel, jestli to vrazit sem nebo do nového vlákna. Když už se tam objevil Hochkar a Lackenhof, říkal jsem si, že Annaberg je blíže. Pardon

Automatické sloučení 19.10.2018 17:57:
ještě pro doplnění, z několika zdrojů jsem dostal tohle místo 47.810, 15.290 a v létě jsem tam OA stát viděl.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Trip Ja-Ro, vladkamarek, DDT, maria, kyklop, hymer662
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,457,343 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17306 sekund | Průměrně za: 0.17306 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.02MB/4MB