Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Černá Hora-Jánské Lázně

Poslední aktualizace před 5 let
MaPikMaPikČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hugo 007 napsal:

Citovat

MaPik napsal:

Byli jsme teď mezi svátky zde http://en.hotel-r....at/_5.htm a na rozdíl od Jánských Lázní, kde uklízí sníh v 6:15 hod ráno "hlučnou" malou sněhovou frézou :o :o, kterou donutí všechny aktuální nocležníky k předčasnému "budíčku" , v Rakousku uklízí sníh až v 8h ráno podstatně tišším traktorem s velkou radlicí 4x rychleji :g Takže se normálně vyspíte :l a jdete čerství lyžovat :z Jak to, že to v Rakousku jde a u nás ne?

Pracovník JL za to asi nemůže, pravděpodobně dělá jen to, co má a s frézou, kterou má. Ale jeho šéfové by se mohli inspirovat tam, kde to funguje :D

Přijde mi docela nefér to srovnávat, je to o penězích, tady platíš 140 noc a tam?
Spíš bych ocenil že to provozují.


Už dřív jsem napsal "super a díky za toto místo". To ale nemá nic společného s tím, že uklízet sníh okolo obytek v 5h ráno je prostě "blbost".
!y
P
Pavel SČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem.
Chystám se také do Jánek. Ale trochu mě zaskočilo, že zde není výlevka. Je na parkovišti alespoň WC kde by se dala vylít kazeta.
Děkuji za odpověď Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

Citovat

Pip napsal:

Citovat

Majli napsal:

Asi neumím hledat ale kde jsi na to přišel, že se u Omnie nesmí stát přes noc? Přijde mi to celé jako reklama na ten Lesní dům.



Hele, že jsi to ty, tak ti to řeknu...normálně jsem přijel na parkoviště pod Černou horu a byly tam značky o kterých jsem psal na začátku. Až tam pojedu příště, tak ti je vyfotím...ale vlastně ne...protože je mi úplně jedno jestli mi věříš nebo ne :_


..."je zákaz kempování, potažmo stání s obytkou přes noc"

No nic ve zlým, !c jen jsem na diskuzním fóru vyjádřil svůj názor. Jinak jistě víš, že je rozdíl mezi zákazem kempování a parkováním. Roztahovat markýzu a grilovat tam určitě nebudu. :_


Ahoj, byli jsme tam před třemi týdny a je tam cedule ZÁKAZ KARAVANŮ, PRO VJEZD NA PARKOVIŠTĚ. To znamená, že parkoviště je pouze pro osobní auta, bohužel :-( .

S pozdravem Vlastik :-)
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
vondrvvondrvNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, parkoviště pod Lesním domem GPS 50.6341247N, 15.7859689E kde jsem stál už poněkolikáté s karavanem nemá výlevku, ale dá se vylít do WC v budově u parkoviště. Potvrzeno obsluhou parkoviště, samozřejmě s podmínkou, že WC zůstane čisté a na to kolik lidí tudy projde, opravdu čisté jsou . Doporučuji malou pet lahev na napuštění čisté vody z kohoutků, není samostatný vývod s hadicí. Jestli budou dobré sněhové podmínky, chystám se tam znovu na tento víkend.
Vašek+Simča+Klárka+Lukyn+Renault Espace+Knaus Sudwind
P
Pavel SČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Děkuji za info. Já se tam chystám s rodinkou 9.3. Tak snad vyjde počasí.
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím.
Nemáte náhodou někdo čerstvou informaci jak to vypadá s parkováním obytek přes noc v Janských Lázních. Mám na mysli parkoviště i Lesního domu.
Dík.
Coralek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Coralek, PetrM, Pip, vladkamarek, Marlo, Majli, kutil1, MaPik, Cyrda, upman, mstr, Pavel S, vondrv, traktorista2, hugo 007
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,459,482 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15727 sekund | Průměrně za: 0.15727 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB