Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Burgas Bulharsko

Poslední aktualizace před 7 let
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte jel by někdo v termínu 23.6-2.7.trošku poznat Bulharsko v okolí Burgasu a koupačka u moře?
D
diverČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máme zkušenost , předloni jsme dojeli až k tureckým hranicím do Rezova,
Maďarsko vpoho, Rumunsko jsme spali obě cesty tam i zpět, poprvé v průsmyku na benzince pod kamerama někde u Devy a zpět někde před Temešvárem u motorestu pod ochranou místního hlídače na parkovišti kamionů,Rumunskem nejezdi na přechod do Bulharska - Ruse , je tam rozkopaný most přes Dunaj, a jezdí se přes něj na střídačku v jednom pruhu, čekali jsme tam asi 5 hodin, zrovna to pořádně peklo a není tam ani stromeček,je lépe jet Rumunskem podle Dunaje - Železných vrat až dolů na Sofii, přechod Vidin je uplně nový a Bulharskem pak napříč po dálnicích až do Burgasu, v Rumunsku je kromě Pitešti - Bucurešti postaveno několik nových úseků dálnice s poměrně chaotickým značením,
v Bucurešti jsem si vzpomněl, jak jsme tam s rodičema před 40 lety stejnou třídou projížděli, zastavil se tam čas,
v Bulharsku se taky zastavil čas, záchody a sprchy co tam stály v kempu před 40 lety stále stojí, jen s úměrně větší vrstvou exkrementů, vedle postavené novější sociálky se vstupem na čip, ale se stěnama z dřevotřísky, tak nevím jak dlouho to bude stát, ceny asi tak o třetinu levnější proti našim, byli jsme v prvním kempu pod Kitenem, Neptun,je to místo které jako jedno z mála není v kopci, postaveno auto v první brázdě v dunách u moře, místní vykřikujou že je chrání, a při tom do toho písku lijou odpad, mejou nádobí a sprchujou se přímo za karavanem, kdybys v dunách zapadl , je třeba kola podlít vodou , písek zhutní a vyjedeš , na Rumunsko a Bulharsko si určitě dejte za okno kameru, budete mít pak ve společnosti vesele na co vzpomínat... Po kempu rozvod vody hadicema s rozbočkama a elektrika kabelama po zemi, na pláži pod Kitenem několik restaurací s velmi pěknýma cenama, na kraji Kitenu u autobusového nádraží bankomat, pozor nikde tam nekoupíš tabletu nebo tekutou modrou vodu do záchodu, ani v přístavu, pitná voda za bakšiš v 11 ltr balení, výborné ovoce a zelenina, v moři se pousouvají mělčiny a někdy prostě nejsou tam co včera, plus kousací stonožky ve vodě, v řasách co se válejí na dně na písku,děti štastný z vln, stále jako vždy sytém vlajek na pláži a samozřejmě i spasitěl, jo a nikdo tam nemluví anglicky, starší generace se jiščo učilas po ruskomu jazyku.....Good luck ,
Máchal 604263563
Dnešek je žákem Včerejška
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info,když tě ještě něco napadne pisni.Je lepší měnit eu na le tady nebo tam v bance a jak s naftou vzdálenost a cena a td.Jinak rádi pogrilujem co budou v okolí.
pmartinpmartinNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?
2 dopspělí + 2 děti
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoky zatím nemáme jedem tam poprvé ale rádi pogrilujem.
D
diverČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Aldici napsal:

Díky za info,když tě ještě něco napadne pisni.Je lepší měnit eu na le tady nebo tam v bance a jak s naftou vzdálenost a cena a td.Jinak rádi pogrilujem co budou v okolí.


najeli jsme něco pod 4000 km
silniční poplatky a ceny paliva najdeš tady http://www.tolls.... palivo platím vždy všude kreditkou
můj názor na placení - když nemůžu platit kreditkou, vybírám v místě z bankomatu peníze z běžného účtu, kvůli středovému kurzu od banky (jednou jsme se zasekli s nějakejma brňákama v restauraci na pláži a musel jsem skočit na kolo a mazat do Kitenu pro penízky, aby bylo čím zaplatit :)))
Ta pláž pod Kitenem je rozdělená na část městskou, na kterou chodí lidi z hotelů a ta je vcelku exponovaná, a na pláž kempu, která byla za našeho pobytu poloprázdná
Jen chci podotknout že popisuju zkušenost, kterou jsme udělali, a že v žádném případě nepíšu doporučení k pobytu zrovna tam, třeba v jiném kempu uděláte lepší zkušenost a mě to pak bude zajímat
ještě dovětek, jsem potápěč, za obytkou si tahám na vozíku vše potřebné včetně člunu s motorem, ale když jsem viděl moře, ani jsem to nevybalil..
good luck

Automatické sloučení 20.06.2017 09:18:

Citovat

pmartin napsal:

Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?


ahoj Martine, můžu se zeptat kde tam pracuješ?
Máchal
Dnešek je žákem Včerejška
Upravil diver dne 20.06.2017 09:18, před 7 let
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
[quote]pmartin napsal:

Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?[/quote
Ahoj frčíme z Varny směr Burgas klidně někde kde řekneš.Aldíci
pmartinpmartinNováček
Přidáno před 7 let
@ aldici - jedu dneska k Burgasu (30/6 odpoledne)

@ diver - kousek od Plovdivu

omlouvám se oběma nepřišlo mi upozornění na odpověď :-)
2 dopspělí + 2 děti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Aldici, diver, pmartin
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,453,896 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14551 sekund | Průměrně za: 0.14551 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB