Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Lakování laminátu - N126

Poslední aktualizace před 6 let
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj jemně jsem přebrousil jen místa, kde jsem měl třeba kapku. Rozestupy mezi stříkáním jednotlivých vrstev jsem dodržel dle návodu na plechovce.
Loď nevím, ale tátův karavan je po 4 letech beze změny.

Hodně štěstí
L
lubo198Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Dudlajsaci napsal:

Ahoj, stříkal jsem tento přívěs otci a taky 7metrovou lamino plachetnici. Musíš použít dvousložkový epoxidový základ a na to potom dvousložkový polyuretanový email. Pro stříkání je třeba dost naředit k tomu určeným ředidlem, takže ředidla raději koupit o plechovku víc!
Pokud bys použil vrchní epoxidovou barvu, tak ta není odolná UV záření a začne křídovatět a žloutnout!

Radím nevymýšlet vymýšlené! Zkoušel jsem i na doporučení barvu na bazény - BISIL - výsledek dobrý cca na rok, potom trápení jak to dostat dolů, teda v místech kde se to neloupalo samo!

Nechť se dílo podaří!


Moc děkuji! :)
Ještě dotaz. Je potřeba ten epoxidový základ přebrousit pod vodou nebo přímo bez broušení na to stříknout dvousložkový polyuretanový email?
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, stříkal jsem tento přívěs otci a taky 7metrovou lamino plachetnici. Musíš použít dvousložkový epoxidový základ a na to potom dvousložkový polyuretanový email. Pro stříkání je třeba dost naředit k tomu určeným ředidlem, takže ředidla raději koupit o plechovku víc!
Pokud bys použil vrchní epoxidovou barvu, tak ta není odolná UV záření a začne křídovatět a žloutnout!

Radím nevymýšlet vymýšlené! Zkoušel jsem i na doporučení barvu na bazény - BISIL - výsledek dobrý cca na rok, potom trápení jak to dostat dolů, teda v místech kde se to neloupalo samo!

Nechť se dílo podaří!
L
lubo198Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
nemáte někdo prosím zkušenost s lakováním laminátové konstrukce polského přívěsu n126. Kamarád zkoušel laminátovou loď natřít přímo syntetickou vrchní barvou a prý to na tom drží. Jen zdrsnil původní podklad smirkovým papírem. Co jsem se tak dočetl, je lepší použít epoxidový email. Díky za rady a zkušenosti.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lubo198, Dudlajsaci
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,424,341 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13756 sekund | Průměrně za: 0.13756 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB