Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Gumák s pevnou podlahou - osobní zkušenost

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: Preferujete pevnou nebo nafukovací podlahu?

    Pevnou [5/5]100 %
    Nafukovací [0/5]0 %
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)


Jistě to byl dobrý postřeh, ovšem věnoval jsem popisu tohoto člunu dost času, takže pojďme k věci. Máte prosím nějaké dotazy? Rád na ně odpovím.

Automatické sloučení 13.11.2018 19:39:

Citovat

Tandy napsal:

Možná jde o to, mít možnost vyndat podlahu dříve než se bude člun vynášet z vody. Aby byl lehčí. Anebo ty kolečka a pak je to jedno.
Mám jiný člun. Bez podlahy 18, s podlahou 38 kg. To se pronese. Jenže abych dostal lamely ven, musím vypustit všechny komory. ;)


Zdravím Vás pane kolego,
podlaha se dá vyndat docela snadno i z nafouknutého člunu. Jediná věc, která se musí sfouknout je kýl, což je logické, poněvadž drží podlahu zespodu. Kolečka k tomuto člunu jsou také, ale nemám je zatím nainstalované.
Upravil CarpManCZ dne 13.11.2018 20:39, před 5 let
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)


Omlouvám se špatně jsem to pochopil
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Martasik napsal:

Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.


To ale není myšleno na tebe ale na zakladatele vlákna :)
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Nemyslím si ze bych dělal někomu nějakou reklamu, pouze zkusenosti s daným výrobkem. Pokud Vám vadí recenze na výrobek - berete to tady jako reklamu, tak se neptejte na zkusenosti.
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 5 let
Dva "příspěvky" a reklama jako prase. Navíc ještě ve stylu id... Horsta...
Honza, Romča, Honzík (13)
T
TandyČlen
Přidáno před 5 let
Možná jde o to, mít možnost vyndat podlahu dříve než se bude člun vynášet z vody. Aby byl lehčí. Anebo ty kolečka a pak je to jedno.
Mám jiný člun. Bez podlahy 18, s podlahou 38 kg. To se pronese. Jenže abych dostal lamely ven, musím vypustit všechny komory. ;)
Tatifer
Upravil Tandy dne 09.11.2018 23:31, před 5 let
MTSMTSČlen
Přidáno před 5 let
Nechápu tu podlahu, mám klasickou a pokud člun skládám, tak ho stejně musím vyfouknout. Nikdy jsem neměl potřebu vyndavat podlahu z nafouknutého člunu. Další věc bude chování té podlahy s použitím výkonnějšího motoru, když není sevřená tlakem nafouknutého člunu a je z tolika dílů, ale nemám osobní zkušenost.

Citovat

atlantic napsal:

Zajímal by mě ten kompresor o něčem takovém uvažuji

Když reklama tak reklama, mám tento kompresor od zdejšího člena a naprostá spokojenost řadu let, pořídil jsem si k němu malý aku , abych nebyl závislý na autobaterii.

https://www.sport...-80-detail
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 5 let
Stejný kompresor mám, prodávají ho snad všechny prodejny co se zabývají lodním příslušenstvím, nafoukne clun na tlak který si jednoduše nastavit na kompresoru. Dá se pořídit tuším okolo 3 tis. Mohu doporučit - kompresor dobra volba.
Cao Martin
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 5 let
Zajímal by mě ten kompresor o něčem takovém uvažuji
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Majli napsal:

Reklama :o Zázračnííí člun nechci.


Omlouvám se za chybu, ovšem zajisté Vy jste nikdy chybu neudělal v mateřštině, že? Vsadím se že ano, pojďme se podívat třeba do historie příspěvků))))
Jinak můžete to brát jako reklamu, ale tím pádem reklamou je cokoliv, kde se objeví nějaké nové zboží. :o
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

CarpManCZ napsal:
V únoru jsem ale navštívil tradičně rybářskou výstavu ForFishing v Praze, kde jsem uviděl nafukovací člun PolarBird, který mne ihned zaujal a to především tvarem podlahy a možnosti její instalace do již nafouknutého člunu. A samotné položení podlahy, což jsem zdárně vyzkoušel přímo na výstavě, zaujme nejvíce 2 až 3 minuty! Podlaha je vyrobena ze sklolaminátu, takže je daleko lehčí a pevnější, než překližka. Spolehlivá se zase jako hliník, ale přece ten bych si asi nevybral. Člun se nyní prodává i v Praze, a proto jsem si ho vyzvedl přímo na skladě. Já jsem letos rybařil z tohoto gumáku již hodně krát a můžu jen doporučit. Pohodlnou se mi zdá i vnitřní šířka člunu, kam jsem umístil otočné křeslo jak v nejlepších lodích z BassPro. Délku člunu jsem si vybral 360 cm, poněvadž mne to zatím stačí a elektromotor na pět koní to lehce utáhne. Možná v budoucnu to zvětším, poněvadž Polar Bird mají různé modely. Podívejte se na video, co jsem vytvořil, snažil jsem se udělat ho přínosným a dle vlastních zkušenosti, nikoliv z řády "jedná baba povídala".


Pokud budete mít nějaké dotazy, tak klidně napište.




A struny do kytary kupuješ kde ty jeden vášnivej rybáři, tady toho moc nechytíš ? :o:o:o
MajliMajliČlen
Přidáno před 5 let
Reklama :o Zázračnííí člun nechci.
Upravil Majli dne 08.11.2018 18:26, před 5 let
C
CarpManCZNováček
Přidáno před 5 let
Zdravím, přátelé!

Jsem vášnivý rybář a před začátkem letošní sezóny dravců jsem se rozhodl pořídit si nový rybářský člun, abych mohl chytat na nádržích jako Slapy a Orlík. Dost dlouhou dobu před tím jsem hledal vhodný člun na internetu s tím, že by ten měl mít pevnou podlahu. Ale….ne že bych byl líný, ovšem tvrdá podlaha v "gumáku" byla pro mne vždy dost velkým problémem, protože u obvyklých modelů s obdélníkovým tvarem podlahy jsem si vždy málem zlámal prsty a také bylo třeba vždy sfouknout člun před tím, než by se tam ta podlaha dala nebo naopak vyndala na konci rybolovu. Obzvlášť by to bylo nepříjemné na několikadenních výpravách s průzkumem řady lokalit. Upřímně dost dlouho jsem se nemohl rozhodnout pro pořízení jakéhokoliv člunu vůbec.

V únoru jsem ale navštívil tradičně rybářskou výstavu ForFishing v Praze, kde jsem uviděl nafukovací člun PolarBird, který mne ihned zaujal a to především tvarem podlahy a možnosti její instalace do již nafouknutého člunu. A samotné položení podlahy, což jsem zdárně vyzkoušel přímo na výstavě, zaujme nejvíce 2 až 3 minuty! Podlaha je vyrobena ze sklolaminátu, takže je daleko lehčí a pevnější, než překližka. Spolehlivá se zase jako hliník, ale přece ten bych si asi nevybral. Člun se nyní prodává i v Praze, a proto jsem si ho vyzvedl přímo na skladě. Já jsem letos rybařil z tohoto gumáku již hodně krát a můžu jen doporučit. Pohodlnou se mi zdá i vnitřní šířka člunu, kam jsem umístil otočné křeslo jak v nejlepších lodích z BassPro. Délku člunu jsem si vybral 360 cm, poněvadž mne to zatím stačí a elektromotor na pět koní to lehce utáhne. Možná v budoucnu to zvětším, poněvadž Polar Bird mají různé modely. Podívejte se na video, co jsem vytvořil, snažil jsem se udělat ho přínosným a dle vlastních zkušenosti, nikoliv z řády "jedná baba povídala".




Pokud budete mít nějaké dotazy, tak klidně napište.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: CarpManCZ, Majli, Chlapi_sobe, atlantic, Martasik, MTS, Tandy, Honza-PH
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,451,333 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20938 sekund | Průměrně za: 0.20938 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB