Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
No-jo , Habásku , ale podmínkou získat cards.CCI ,že musíš nejdříve splnit pěší pochod ,který je 100km a je až v CHebu, takže doprava a náklady a jseš na 0 ;h
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Pro PetrN To zůčtování v termálu se vztahovalo na 1 osobu , či na více osob ? V jakém termálu to bylo a o kolik byla sleva . Dík za odpověď .:x
mbmbČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, tak jsem se dnes také zaregistroval v KČT za 290 kč ve středočeském kraji (bydliště v kraji není podmínkou !) a po neděli si půjdu pro CCI kartu.Šlo to hladce a jsou v tomto kraji velice ochotní!!!!Tak teď to jen využívat...;v
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Někdy to možná bude dobré, ale já jsem si klikl na dva kempy v Chorvatsku kam bych možná letos se chtěl podívat a ani jeden bohužel karty neakceptuje. Ten jeden kemp je dost malý, tak bych to pochopil ale Straško na Págu je jeden z největších v Chorvatsku a nic -CCI neakceptuje také. Je třeba to zvážit. ;)ahoj
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Právě v Chorvatsku jsem se setkal s tím,že to nemají uvedeno.Setkal jsem se s tím např. Zablače,Splitu a v dalších.Jen tak jsem prohodil,že mám kartu a oni hned sleva 5% v sezóně,někde i 10%.Samozřejmě ty mini tzv, rodinné tohle neakceptují.Ačkoliv i to nemusí být pravda,např. v Brijestě na Pelješaci a v dalších slevy CCI dávají.Prostě se ptát na místě.Nebo je sleva na pobyt např. aspoň 10 dní v kempu 10%.Sleva se vztahuje na osádku,za vším všudy,ale NE na pobytovou taxu,ta je z toho vyňata. Určitě bych si kartu vyřídil,určitě se to vrátí.Kartu automaticky vyndávám místo pasu,pas ani nevytahuji.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
panaciČlen
Přidáno před 15 let
Jen malý příspěvek do debaty, jako nováček. V novém čísle Caravans jsem našel kontakt na Autoklub České Republiky. Nedalo mi a zavolal jsem na sekretariát pí.Burianové ohledně CCI karty. Její ochotné jednání bylo bezkonkurenční - karta došla poštou obratem. I poplatek je příjemný rovných 100 Kč. :D
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj všichni,
tak jsem se stal před 14 dny členem Klubu Českých Turistů a s radostí jsem si zažádal o kartu CCI.(kvůli ní jsem to všechno dělal).Ale ouha.Dle sdělení infocenta KČT karty CCI momentálně nejsou.Nebyly ani minulý týden,nejsou ani tento týden a snad ale opravdu snad přijdou až ten příští.:@:@ Co naplat,aspoň že jsem Český turista.:c:@:o Ach jo!!!!
M
merfanČlen
Přidáno před 15 let
Habásku, nejsi v tom sám. I já jsem člen KČT a čekatel na to až CCI někde seženou.:) Jestli je pravda že Trpělivost přináší růže, budem samej kvíteček :y;z;):_
Upravil merfan dne 25.03.2009 12:49, před 15 let
JeraJeraNováček
Přidáno před 15 let
Jestliže se dobře pamatuji, tak na tuto kartu mně poskytli v Chorvatsku slevu 5 nebo10% ale jen na osoby a nikoliv na parcelu ,auto, nebo karavan. Tak mně to nepřipadlo nějak výhodné a již ji nepoužívám.Jéřa.:x
Upravil Jera dne 25.03.2009 14:01, před 15 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Já ji chci uplatnit hlavně v Maďarsku v termálech.Tam je sleva cca.10%.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Já myslím,že nejde jen o tu slevu, i když i těch 5-10% potěší.Důležitější je asi to,že za minimální investici získáváme pojištění za škody v kempu.Čert nikdy nespí a může se stát cokoliv.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
pantherČlen
Přidáno před 15 let
Mirku, to jako že v kempu např. někomu nacouvám na auto nebo co konkrétně se v kempu může příhodit? Uveď příklad. dík
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
jo,jo,máš pravdu.
Upravil Habasek dne 25.03.2009 15:12, před 15 let
Habasek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
matusČlen
Přidáno před 15 let
Zľavy pre držiteľov CCI karty v kempingoch Slovenska:

Autocamp Zlaté Piesky, Bratislava H 10%, M 10% www.intercamp.sk
Tília Kemp Gäceľ, Dolný Kubín H 5%, M 5% www.tiliakemp.sk
Camping Pullmann Piešťany H 5%, M 10% www.campingpiesta...
Autocamping Liptovský Trnovec H 5%, M 5% www.atctrnovec.sk
Camping Recent Kováčová H 10%, M 10% www.recent.sk
Camping Selinan Varín H 5%, M 5% www.selinan.sk
Kempingy Slnečné jazerá Senec H 10%, M 10% www.slnecnejazera...
Camping Villa Betula, Liptovská Sielnica H 5%, M 15% www.villabetula.sk
Autocamping Manín, Manínska Tiesňava H 5%, M 10% www.maninska.sk
Camping Goralský dvor, Haligovce H 5%, M 10% www.goralskydvor.sk
Camping Dunajec, Červený Kláštor H 5%, M 10% www.campingdunaje...
Autocamping Na Ostrove, Trenčín H 5%, M 5% www.slovanet.sk/c...
Camping Drienok, Mošovce H 5%, M 10% www.bb.telecom.sk...
Autocamp Stará Hora, Oravská priehrada H 5%, M 10% www.oravskapriehr...
Autocamping Levočská dolina, Levoča H 5%, M 10% www.rz-levoca.web...
Autocamping Thermal park, Dunajská Streda H 5%, M 5% www.thermalpark.sk
Camping Vrbov H 5%, M 10% www.salmotherm.sk
Camping Borova Sihoť, Liptovský Hrádok H 10%, M 30% www.borovasihot.sk
Camping Slnečné Skaly, Rajecké Teplice H 10%, M 20% www.camping-raj.sk
Camping Tajov H 10%, M 10% www.velkydvor.sk
Camping Bystrina Demänovská dolina H 5% , M 5% www.hotelbystrina.sk
Camping Nitrianské Rudno H 5% , M 10% www.camping-nrudn...
Camping Hôrka Zemplínska Šírava H 5% , M 5% www.campinghorka.sk
Camping Nižné Kamence Belá H 10% , M 10% www.bela.sk/camping
Camping Vincov Les, Sládkovičovo H 5% M 5% www.vincovles.sk
Camping Oravice, Liesek H 5 % M 5% tel. +421435394114
Camping Vodník, Jur nad Hronom H 5% M 5% www.jurob.sk


Vysvetlivky: H – v hlavnej letnej sezóne od 1.7.do 31.8.
M – mimo hlavnej letnej sezóny
Upravil matus dne 25.03.2009 17:25, před 15 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Co se týká pojištění je to hned na první straně tohoto vlákna,přeloženo z Agl.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
simchasimchaČlen
Přidáno před 15 let
Jen takový malý dotaz. Podařilo se už letos někomu získat CCI kartu od klubu Českých turistů?
Já se o to snažím již asi měsíc.
Upravil simcha dne 02.04.2009 13:24, před 15 let
O
oldaČlen
Přidáno před 15 let
Kartu CCI používám již 8 roků a to vždy od Klubu českých turistů.Taktéž letos,někdy koncem ledna, v pohodě.
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let
Také už měsíc čekáme. Naposledy jsem tam volala toto pondělí, ale odpověď stále stejná - nemáme.:(
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Souhlas s Dášou.Turista už jsem,ale kartu pořád nemaj.:@Mám se zeptat příští týden.(kolikátý už?) :(
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Protože mi skončila garance na auto, pořídil jsem si u UAMK přes net asistenční kartu. Chystám se vyrazit na prodejní místo dokoupit CCI kartu. Jsem teda zvědavej, jestli neuslyším "nemáme".
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 1
HankaTillandsie

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,497,079 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22050 sekund | Průměrně za: 0.2205 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB