Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Databáze STPL, kempů a parkovišť

Poslední aktualizace před 6 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Tome, veškeré nové kempy a stání prochází schválením. Zatím co do fóra to může dát kdokoliv hned. Za celou dobu existence stránek se to ještě nestalo.
:)

Automatické sloučení 22.08.2018 21:37:
Navíc, kdo má nějaký svůj pěkný plac, určitě ho nezveřejní. Ani kvůli nejisté vidině výhry. Nemyslíš?
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.08.2018 21:37, před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Jak jsem slíbil... už mlčím :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Fune dík za pozvání,ale na hromadné slety nejezdím, na ně nemám čas.Raději si užiju pěkné klidné mìsto než se objeví na tvých stránkách.Taky už vypínám.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fotky už jsou hotové i když zatím jdou pouze přidávat a prohlížet.
Ještě půjde komentovat, mazat a otáčet.

Automatické sloučení 24.08.2018 19:57:
Budu nyní v Itálii, Šárka má konečně dovolenou. Tak budu pouze udržovat. Na nových funkcích budu pracovat po návratu.
Zbývá spoustu dodělávek.;)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 24.08.2018 19:57, před 6 let
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Fune,
nemůžeš nasměrovat odkaz ze souřadnic na mapy.cz? Ty Google mapy nejsou nic moc. Na mapy.cz jsou značené turistické trasy i cyklotrasy a další užitečnosti.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Zkusím.
Fun
Smile
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Nešlo by upravit vyhledávání? Když jsem třeba na 5. stránce a otevřu si nějaký kemp a pak chci zpátky na 5. stránku, tak dám zpět a skočí to na stránku 1.. Dělá to i v galerii.
Fido&Fidorka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ano. Ale nyni jsem na dovolené. Hned jak se vrátíme dam se opet do práce.
Fun
Smile
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

Nešlo by upravit vyhledávání? Když jsem třeba na 5. stránce a otevřu si nějaký kemp a pak chci zpátky na 5. stránku, tak dám zpět a skočí to na stránku 1.. Dělá to i v galerii.

Opravdu by s tím nešlo něco udělat? Takové hledání mě moc nebaví.
Fido&Fidorka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Berte to jako betaverzi. Připravuji mnoho změn a vylepšení. Toto není finální verze. Ale nepřestávejte dávat připomínky, potřebuji vědět co vás pálí.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 11.10.2018 20:24, před 6 let
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
libilo by se mi kdyby se databaze mist zobrazovala jako body na mape, v pripade hledani podle konkretniho mista cesty se s klicovym slovem, ktere je zadana v databazi clovek nemusi trefit a tim padem nic nenajde
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, copy, DDT, Franta REZAC, TomTP, Rudy, hymer662, Petr Z, radek argos, zemanekpetr, allfa, fido, martulin
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,491,613 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16555 sekund | Průměrně za: 0.16555 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB