Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Databáze STPL, kempů a parkovišť

Poslední aktualizace před 6 let
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
libilo by se mi kdyby se databaze mist zobrazovala jako body na mape, v pripade hledani podle konkretniho mista cesty se s klicovym slovem, ktere je zadana v databazi clovek nemusi trefit a tim padem nic nenajde
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Berte to jako betaverzi. Připravuji mnoho změn a vylepšení. Toto není finální verze. Ale nepřestávejte dávat připomínky, potřebuji vědět co vás pálí.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 11.10.2018 20:24, před 6 let
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

Nešlo by upravit vyhledávání? Když jsem třeba na 5. stránce a otevřu si nějaký kemp a pak chci zpátky na 5. stránku, tak dám zpět a skočí to na stránku 1.. Dělá to i v galerii.

Opravdu by s tím nešlo něco udělat? Takové hledání mě moc nebaví.
Fido&Fidorka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ano. Ale nyni jsem na dovolené. Hned jak se vrátíme dam se opet do práce.
Fun
Smile
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Nešlo by upravit vyhledávání? Když jsem třeba na 5. stránce a otevřu si nějaký kemp a pak chci zpátky na 5. stránku, tak dám zpět a skočí to na stránku 1.. Dělá to i v galerii.
Fido&Fidorka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Zkusím.
Fun
Smile
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Fune,
nemůžeš nasměrovat odkaz ze souřadnic na mapy.cz? Ty Google mapy nejsou nic moc. Na mapy.cz jsou značené turistické trasy i cyklotrasy a další užitečnosti.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fotky už jsou hotové i když zatím jdou pouze přidávat a prohlížet.
Ještě půjde komentovat, mazat a otáčet.

Automatické sloučení 24.08.2018 19:57:
Budu nyní v Itálii, Šárka má konečně dovolenou. Tak budu pouze udržovat. Na nových funkcích budu pracovat po návratu.
Zbývá spoustu dodělávek.;)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 24.08.2018 19:57, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Fune dík za pozvání,ale na hromadné slety nejezdím, na ně nemám čas.Raději si užiju pěkné klidné mìsto než se objeví na tvých stránkách.Taky už vypínám.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Jak jsem slíbil... už mlčím :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Tome, veškeré nové kempy a stání prochází schválením. Zatím co do fóra to může dát kdokoliv hned. Za celou dobu existence stránek se to ještě nestalo.
:)

Automatické sloučení 22.08.2018 21:37:
Navíc, kdo má nějaký svůj pěkný plac, určitě ho nezveřejní. Ani kvůli nejisté vidině výhry. Nemyslíš?
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.08.2018 21:37, před 6 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Nevím z čeho pramení, že nejsem v klidu a že nemám chladnou hlavu. Pouze jsem vyjádřil svůj názor na to, že neoficiální místa a jejich sdílení mezi vybranými samotnými členy bude zprovozněno až poslední. Takže kdo má dnes potřebu, navíc umocněnou soutěží, tak to sem dá všechno, protože jinak a jinam to zatím nejde. Některé věci jsou ale prostě a jednoduše z principu nevratné. Už nejde říct...stal se omyl, tudy cesta nevede, vrátíme se zpět, zapomeňte. Tím v žádném případě nechci shazovat jinak velmi dobrý počin mít kempy a STLP hezky pohromadě a zejména s aktuálními informacemi jakožto nejcennější komoditou zvyšující důvěryhodnost a aktuálnost daného místa. Víc se k tomu tedy už vyjadřovat nebudu a počkám na finální produkt.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Jasné,źádné drama.Pokud bude diskuze na toto téma rád vysvětlìm svůj názor.

Nejbližší velký výjezd je vševestavbový slet kde budu. Rád to prodiskutuji i jiná témata týkající se webu.
Fun
Smile
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Jasné,źádné drama.Pokud bude diskuze na toto téma rád vysvětlìm svůj názor.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Lidi vemte rozum do hrsti. Toto je veřejné fórum a každý může napsat cokoliv. Tak nepanikařte.

Automatické sloučení 22.08.2018 14:06:

Citovat

Nemilany napsal:


Hold zaparkuji jinde nebo nakonec budu stát na místě aniž vím, že je to tajné místo ve zdejší databázi...
Když někdo chce své (???) místo chránit, tak o něm ať nemluví, natož je někde uvádět (zapsat data).

Možná by nebylo od věci na toto téma uspořádat besedu. Protože si nejsem jist, že všichni chápeme, jak internet a fórum funguje. Jaké jsou jeho zákonitosti a rizika.

Automatické sloučení 22.08.2018 14:08:
A také jaké jsou hrozby rušení divokých míst.

Automatické sloučení 22.08.2018 18:09:

Citovat

TomTP napsal:

Kdo by odolal se nepochlubit takovým krásným místem na kterým zrovna je..že. A po mě potopa.


Jednak to prostě nepůjde, protože každý nový kemp nebo stání musí někdo schválit, což zatím dělám já a jednak se to za 11 let fungování fóra ještě nestalo. Takže klid a chladnou hlavu.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.08.2018 18:09, před 6 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Veřejné, neveřejné, někdo má přístup někdo nemá... apod .
Tyto snahy většinou končí postupným nebo rychlým koncem.
Nakonec pro bydlikáře a karavanisty bude "tajné" místo nezajímavé. Hold zaparkuji jinde nebo nakonec budu stát na místě aniž vím, že je to tajné místo ve zdejší databázi...
Když někdo chce své (???) místo chránit, tak o něm ať nemluví, natož je někde uvádět (zapsat data).

Příběh: kolega při náhodném setkání vyprávěl, jak v ČR jezdí na své místečko (ani nechtěl naznačit kde to je - při rozhovoru)a popisoval v superlativech dané místo, ticho, zapomenuté, výhled atd.... Ale ke konci také řekl, že se stalo, přijel a byli na daném místě skautíci ve stanech...

Vše je dočasné....
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Jednak je to teprve ve stádiu nápadu a záleží na zájmu a jednak to bude automaticky neveřejné. Co ti na tom vadí naprosto nechápu. Mnohokrát jsem jasně deklaroval, že neoficiální místa nebudou nikdy veřejné. Když řekneš o nějakém místě kamarádovi, také s tím nic neudělám. Proto vůbec nechápu ty námitky.

Automatické sloučení 22.08.2018 12:54:
Ještě k tomu zveřejňování. Existují veřejné databáze divokých stání. Každý si je může stáhnout a také stahuje. proto opravdu nechápu. Veřejné už dávno existují a vám vadí neveřejné.

Automatické sloučení 22.08.2018 13:17:
-------------- ------------
Ještě jedna poznámka. Jakákoliv diskuze je naprosto irelevantní, protože v tuto chvíli na to nemám absolutně čas. Možná proto mě to tak udivuje. Pořadí důlečitostí je asi toto:
Dodělat vkládání fotek= půjde i z mobilu.
Dodělat diskuzi pod kempy, budou i komentáře komentářů.
Předělat fotogalerii, aby fungovala také z mobilu
A potom přejít na novou verzi redakčního systému, ale to ještě vůbec nejsem rozhodnut, protože nejdřím musím otestovat tu novou verzi.
Další věcí na modernizaci je systém výjezdů, který už funguje beze změny pár let.
To jsou moje priority nikoliv divoká stání.;)
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.08.2018 13:17, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
"Samozřejmně i neoficiální místa bude možné přidávat. "S tímto nesouhlasím.O zabezpečení kdo je uvidí nechci spekulovat.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:



Měli by tu být veřejně pouze oficiální kempy a STLP s bonusem aktuálních informací a hodnocení. NIC VÍC.

Vždyť jo. Přesně tak. O tom to je.

Automatické sloučení 22.08.2018 12:25:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Pokud fun nezmění názor (pravidla) mám jedinou možnost ,přestat přispívat na tyto stránky.Souhlas s Tomem.Stp,kempy,parkoviště nic víc.


Vůbec netuším, o čem to mluvíš.

Automatické sloučení 22.08.2018 12:34:
Nic než veřejné v databazi nejsou, proto naprosto nechápu, netuším, nevím která bije, co se to tu děje? Víte něco co já nevím? Můžete mi sdělit co se děje? Já jsem fakt zmatený. Víte kolik mnohem obsáhlejších databází existuje? Veřejně? Máme tu na ně odkazy, podívejte se tam. Můžete mi k tomu něco konkrétního říct?
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.08.2018 12:34, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Pokud fun nezmění názor (pravidla) mám jedinou možnost ,přestat přispívat na tyto stránky.Souhlas s Tomem.Stp,kempy,parkoviště nic víc.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, copy, DDT, Franta REZAC, TomTP, Rudy, hymer662, Petr Z, radek argos, zemanekpetr, allfa, fido, martulin
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,438,518 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22893 sekund | Průměrně za: 0.22893 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB